Autobus - 136

136

Sídliště Čakovice - Jižní Město

DPP

136 autobus jízdní řád cesty a zastávky

136 autobus (Směr: Jižní Město) má 45 zastávek odjíždí z Sídliště Čakovice a končí v Jižní Město.

136 autobus náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 4:28 a končí v 23:48. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte 136 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Jižní Město

Sídliště Čakovice Marie Podvalové 920/3, Čakovice Nejbližší odjezdy
Krystalová Schoellerova 795/29, Čakovice Nejbližší odjezdy
Čakovický Zámek Cukrovarská 12, Čakovice Nejbližší odjezdy
Za Avií Cukrovarská 883/3, Čakovice Nejbližší odjezdy
Obchodní Centrum Čakovice Nejbližší odjezdy
Trutnovská Tupolevova, Letňany Nejbližší odjezdy
Fryčovická Tupolevova, Letňany Nejbližší odjezdy
Dobratická Nejbližší odjezdy
Výstaviště Letňany Nejbližší odjezdy
Letňanská Lovosická 856/2a, Letňany Nejbližší odjezdy
Nový Prosek Prosecká 676/129, Letňany Nejbližší odjezdy
Vysočanská Nejbližší odjezdy
Nádraží Libeň Nejbližší odjezdy
K Žižkovu K Žižkovu 809/7, Praha Nejbližší odjezdy
Skloněná Novovysočanská 588/9, Praha Nejbližší odjezdy
Ohrada Koněvova 1497/108, Praha Nejbližší odjezdy
Černínova Koněvova 910/61, Praha Nejbližší odjezdy
Rokycanova Rokycanova, Praha Nejbližší odjezdy
Olšanské Náměstí Olšanské náměstí, Praha Nejbližší odjezdy
Olšanské Náměstí Olšanské náměstí, Praha Nejbližší odjezdy
Flora Jičínská 1614/13, Praha Nejbližší odjezdy
Orionka Boleslavská 1777/6, Praha Nejbližší odjezdy
Vlašimská Benešovská 1973/20, Praha Nejbližší odjezdy
Bělocerkevská Bělocerkevská 584/25, Praha Nejbližší odjezdy
Slavia U Slavie, Praha Nejbližší odjezdy
Bohdalec Bohdalecká 825/27, Praha Nejbližší odjezdy
Teplárna Michle Chodovská 1554/3c, Praha Nejbližší odjezdy
Spořilov Severovýchodní Ii 1475/67, Praha Nejbližší odjezdy
Lešanská Holčovická, Praha Nejbližší odjezdy
Nad Pahorkem Jihovýchodní VI, Praha Nejbližší odjezdy
Chodovec Chodovec, Praha Nejbližší odjezdy
Chodovská Tvrz Starochodovská 41/70, Praha Nejbližší odjezdy
Litochlebské Náměstí Litochlebské náměstí, Praha Nejbližší odjezdy
Opatov Chilská, Praha Nejbližší odjezdy
Ke Kateřinkám Opatovská 1753/12, Praha Nejbližší odjezdy
Metodějova Bohúňova 1550/19, Praha Nejbližší odjezdy
Háje Háje, Praha Nejbližší odjezdy
Horčičkova Janouchova 661/15, Praha Nejbližší odjezdy
Jižní Město Nejbližší odjezdy

136 Často kladené dotazy

V kolik začne 136 autobus fungovat?

136 autobus začíná fungovat v 4:28 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 136 autobus fungovat?

136 autobus přestává jezdit v 23:48 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 136 autobus?

Kdy dorazí Sídliště Čakovice - Jižní Město Autobus? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Sídliště Čakovice - Jižní Město Autobus, která je vám nejblíže

Seznam 136 autobus zastávek

Sídliště Čakovice • Krystalová • Čakovický Zámek • Za Avií • Obchodní Centrum Čakovice • Trutnovská • Fryčovická • Tupolevova • Dobratická • Výstaviště Letňany • Letňany • Letňanská • Nový Prosek • Prosek • Vysočanská • Nádraží Libeň • K Žižkovu • Skloněná • Odlehlá • Krejcárek • Ohrada • Černínova • Rokycanova • Olšanské Náměstí • Olšanské Náměstí • Flora • Orionka • Vlašimská • Bělocerkevská • Slavia • Bohdalec • Chodovská • Teplárna Michle • Spořilov • Lešanská • Nad Pahorkem • Chodovec • Chodovská Tvrz • Litochlebské Náměstí • Opatov • Ke Kateřinkám • Metodějova • Háje • Horčičkova • Jižní Město

Seznam 136 autobus ulic

Marie Podvalové 920/3 • Schoellerova 795/29 • Cukrovarská 12 • Cukrovarská 883/3 • Tupolevova • Tupolevova • Lovosická 856/2a • Prosecká 676/129 • K Žižkovu 809/7 • Novovysočanská 588/9 • Koněvova 1497/108 • Koněvova 910/61 • Rokycanova • Olšanské náměstí • Olšanské náměstí • Jičínská 1614/13 • Boleslavská 1777/6 • Benešovská 1973/20 • Bělocerkevská 584/25 • U Slavie • Bohdalecká 825/27 • Chodovská 1554/3c • Severovýchodní Ii 1475/67 • Holčovická • Jihovýchodní VI • Chodovec • Starochodovská 41/70 • Litochlebské náměstí • Chilská • Opatovská 1753/12 • Bohúňova 1550/19 • Háje • Janouchova 661/15

136 autobus Jízdní řád

136 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 4:28 - 23:48

Pondělí 4:28 - 23:48
Úterý 4:28 - 23:48
Středa 4:28 - 23:48
Čtvrtek 4:28 - 23:48
Pátek 4:28 - 23:48
Sobota 4:28 - 23:48
Neděle 4:28 - 23:48
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2200 měst v 80+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka 136 autobus cesty je Sídliště Čakovice a poslední zastávka je Jižní Město. 136 (Směr: Jižní Město) je v provozu během víkendy.

Další informace: 136 má 45 zastávek a celková doba cesty je zhruba 83 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 170 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 136 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 136 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.

136 v okolí

Alternativní cíle

Praha veřejná hromadná doprava

136 Často kladené dotazy

V kolik začne 136 autobus fungovat?

136 autobus začíná fungovat v 4:28 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 136 autobus fungovat?

136 autobus přestává jezdit v 23:48 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 136 autobus?

Kdy dorazí Sídliště Čakovice - Jižní Město Autobus? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Sídliště Čakovice - Jižní Město Autobus, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další