Linka 139
Želivského - Komořany - Sídliště Zbraslav
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 139 autobus (Aktualizováno)
139 autobus ה má 24 zastávek odjíždí z Sídliště Zbraslav a končí v Kačerov.
Přehled jízdního řádu 139 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 23:36. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 139 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kačerov (24 zastávek)
Sídliště Zbraslav
U Včely
Elišky Přemyslovny
Zbraslavské Náměstí
Most Závodu Míru
Nádraží Zbraslav
Závist
Na Šabatce
Komořany
Cukrovar Modřany
Nádraží Modřany
Obchodní Náměstí
Na Havránce
Tylova Čtvrť
Družná
Labe
Hasova
Sídliště Lhotka
Lhotka
Novodvorská
Sulická
Zálesí
Nemocnice Krč
Kačerov
139 Často kladené dotazy
V kolik začne 139 autobus fungovat?
Služby na 139 autobus začínají v 23:36 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 139 autobus fungovat?
Služby na 139 autobus končí v 23:36 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 139 autobus?
Kdy přijde linka Želivského - Komořany - Sídliště Zbraslav Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Želivského - Komořany - Sídliště Zbraslav Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 139 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 139 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 139 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 139. autobus zastávka.
139 autobus Jízdní řád
139 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 23:36
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 23:36 | Jediný odjezd |
út | 23:36 | Jediný odjezd |
st | 23:36 | Jediný odjezd |
čt | 23:36 | Jediný odjezd |
pá | 23:36 | Jediný odjezd |
so | 23:36 | Jediný odjezd |
ne | 23:36 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 139 (od Sídliště Zbraslav), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 139 v reálném čase. (Kačerov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 139 autobus
Ceny DPP 139 (Kačerov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
139 (DPP)
První zastávka 139 autobus cesty je Sídliště Zbraslav a poslední zastávka je Kačerov. 139 (Kačerov) je v provozu během každý den.
Další informace: 139 má 24 zastávek a celková doba cesty je zhruba 31 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 139 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 139 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 139 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 139 (Kačerov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 139 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 139, v Praha
139 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 189 - Kačerov - Sídliště Lhotka/ Jízdní řád
- 912 - Hloubětínská - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 102 - Sídliště Bohnice - Kobylisy - Šimůnkova/ Jízdní řád
- X188 - Kloboučnická - Pankrác/ Jízdní řád
- 168 - Nové Butovice - Nemocnice Na Homolce - Bílá Hora/ Jízdní řád
- 256 - Knovízská - Mokrá/ Jízdní řád
- 229 - Depo Hostivař - Sídliště Uhříněves - Královice/ Jízdní řád
- 262 - Sídliště Rohožník - Sídliště Horní Počernice/ Jízdní řád
- X94 - Palmovka - Tusarova - Palmovka/ Jízdní řád
- 351 - Praha,Letňany - Neratovice,železniční stanice/ Jízdní řád
- 915 - Cukrovar Čakovice - Miškovice/ Jízdní řád
- 173 - Depo Hostivař - Kardausova/ Jízdní řád
- 251 - Sídliště Čimice - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 167 - Na Knížecí - Nemocnice na Homolce/ Jízdní řád
- 248 - Nádraží Radotín - Viničky - Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 160 - Dejvická - Lysolaje - Výhledy/ Jízdní řád
- 137 - Na Knížecí - U Waltrovky - Jinonice - Malá Ohrada/ Jízdní řád
- 144 - Kobylisy - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- 108 - Dejvická - Divoká Šárka/ Jízdní řád
- 145 - Kobylisy - Sídliště Čimice/ Jízdní řád