Linka 142
Nové Butovice - Velká Ohrada
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 142 autobus (Aktualizováno)
142 autobus ה má 8 zastávek odjíždí z Velká Ohrada a končí v Nové Butovice.
Vyberte 142 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nové Butovice (8 zastávek)
Velká Ohrada
Červeňanského
Malá Ohrada
Bašteckého
Píškova
Archeologická
Ovčí Hájek
Nové Butovice
142 Často kladené dotazy
V kolik začne 142 autobus fungovat?
Služby na 142 autobus začínají v 04:37 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 142 autobus fungovat?
Služby na 142 autobus končí v 23:47 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 142 autobus?
Kdy přijde linka Nové Butovice - Velká Ohrada Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nové Butovice - Velká Ohrada Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 142 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 142. autobus zastávka.
142 autobus Jízdní řád
142 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:37 - 23:47
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:37 - 23:47 | 7 - 20 |
út | 04:37 - 23:47 | 7 - 20 |
st | 04:37 - 23:47 | 7 - 20 |
čt | 04:37 - 23:47 | 7 - 20 |
pá | 04:37 - 23:47 | 7 - 20 |
so | 04:37 - 23:47 | 15 - 20 |
ne | 04:37 - 23:47 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 142 (od Velká Ohrada), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 142 v reálném čase. (Nové Butovice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 142 autobus
Ceny DPP 142 (Nové Butovice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
142 (DPP)
První zastávka 142 autobus cesty je Velká Ohrada a poslední zastávka je Nové Butovice. 142 (Nové Butovice) je v provozu během každý den.
Další informace: 142 má 8 zastávek a celková doba cesty je zhruba 8 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 142 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 142 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 142 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 142 (Nové Butovice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 142 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 142, v Praha
142 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 184 - Kukulova - Velká Ohrada/ Jízdní řád
- 156 - Nádraží Holešovice - OC Stromovka - Nádraží Holešovice/ Jízdní řád
- 245 - Nádraží Radotín - Lahovská/ Jízdní řád
- 244 - Smíchovské nádraží - Sídliště Radotín/ Jízdní řád
- 129 - Smíchovské nádraží - Baně/ Jízdní řád
- 173 - Depo Hostivař - Kardausova/ Jízdní řád
- 906 - Skalka - Nedvězí/ Jízdní řád
- 909 - Suchdol - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 199 - Želivského - Sídliště Malešice/ Jízdní řád
- 271 - Správa sociálního zabezpečení - Radlická/ Jízdní řád
- 197 - Smíchovské nádraží - Sídliště Písnice - Roztyly/ Jízdní řád
- 225 - Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině/ Jízdní řád
- 126 - Koleje Jižní Město - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 161 - Bořislavka - Nebušice - Přední Kopanina / K Tuchoměřicům - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 134 - Podolská vodárna - Dvorce/ Jízdní řád
- 113 - Kačerov - Sídliště Písnice - Písnice - Točná/ Jízdní řád
- 148 - I.P.Pavlova - Karlovo Náměstí - I.P.Pavlova/ Jízdní řád
- 196 - Smíchovské nádraží - Kačerov - Kloboučnická/ Jízdní řád
- 131 - Hradčanská - Bořislavka/ Jízdní řád
- 253 - Šmukýřka - Škola Poštovka/ Jízdní řád