Linka 15
Černovír – Hlavní nádraží – Bukovany
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Olomouce, a.s. 15 autobus (Aktualizováno)
15 autobus (Olomouc, Bukovany) má 23 zastávek odjíždí z Olomouc, Černovír a končí v Olomouc, Bukovany.
Vyberte 15 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Olomouc, Bukovany (23 zastávek)
Olomouc, Černovír
Olomouc, Frajtovo Nám.
Olomouc, Farmak
Olomouc, Stratilova
Olomouc, Jablonského
Olomouc, Klášterní Hradisko
Olomouc, Černá Cesta
Olomouc, Pasteurova
Olomouc, Na Špici
Olomouc, Hlavní Nádraží
Olomouc, Fibichova
Olomouc, Aut. Nádraží Podchod
Olomouc, Lipenská
Olomouc, Peugeot
Olomouc, Bystrovany, Lidl Sklad
Olomouc, Bystrovany, U Bystřičky
Olomouc, Bystrovany, Škola
Olomouc, Bystrovany, Horizont
Olomouc, Droždín, U Cihelny
Olomouc, Droždín, Škola
Olomouc, Droždín, Horní Úlehla
Olomouc, Droždín, Bukovanská
Olomouc, Bukovany
15 Často kladené dotazy
V kolik začne 15 autobus fungovat?
Služby na 15 autobus začínají v 04:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 15 autobus fungovat?
Služby na 15 autobus končí v 23:00 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 15 autobus?
Kdy přijde linka Černovír – Hlavní nádraží – Bukovany autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Černovír – Hlavní nádraží – Bukovany autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 15 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 15. autobus zastávka.
15 autobus Jízdní řád
15 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:30 - 23:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:30 - 23:00 | 17 - 57 |
út | 04:30 - 23:00 | 17 - 57 |
st | 04:30 - 23:00 | 17 - 57 |
čt | 04:30 - 23:00 | 17 - 57 |
pá | 04:30 - 23:00 | 17 - 57 |
so | 05:03 - 23:00 | 57 - 99 |
ne | 05:03 - 23:00 | 57 - 99 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 15 (od Olomouc, Černovír), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 15 v reálném čase. (Olomouc, Bukovany) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Olomouce, a.s..
Jízdné za linku 15 autobus
Ceny Dopravní podnik města Olomouce, a.s. 15 (Olomouc, Bukovany) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Olomouce, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Olomouce, a.s..
15 (Dopravní podnik města Olomouce, a.s.)
První zastávka 15 autobus cesty je Olomouc, Černovír a poslední zastávka je Olomouc, Bukovany. 15 (Olomouc, Bukovany) je v provozu během každý den.
Další informace: 15 má 23 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Olomouce, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Olomouc, a pomůže vám najít nejbližší 15 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 15 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 15 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 15 (Olomouc, Bukovany) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 15 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Olomouce, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Olomouc. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 15, v Olomouc
Dopravní podnik města Olomouce, a.s. linky v Olomouc
- 17 - Farmak – Náměstí Hrdinů – Nemilany/ Jízdní řád
- 14 - Panelárna – Hlavní nádraží – Čistička – Ahold/ Jízdní řád
- 27 - Tržnice – Olomouc CITY – Globus – Tržnice/ Jízdní řád
- 25 - Kaufland – Hlavní nádraží – Hamerská – Kaufland, sklad/ Jízdní řád
- 31 - Hlavní nádraží – Kubatova – Týneček/ Jízdní řád
- 13 - Hlavní nádraží – U Teplárny – Šlechtitelů/ Jízdní řád
- 52 - Hlavní nádraží – Nová Ulice – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- X4 - Nová Ulice – Tržnice, plocha – Nová Ulice/ Jízdní řád
- 21 - Aquapark / Tabulový vrch – Klášterní Hradisko – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 16 - Centrum Haná / Tabulový vrch – Náměstí Hrdinů – Nové Sady/ Jízdní řád
- 19 - Tabulový vrch – Hlavní nádraží – Holice – Nový Dvůr/ Jízdní řád
- 12 - Řepčín, železárny – Hlavní nádraží – Holice – Nový Dvůr/ Jízdní řád
- 28 - Ladova – Tržnice – Nedvězí – Technologický park/ Jízdní řád
- X2 - Neředín, krematorium – Nádraží město – Neředín, krematorium/ Jízdní řád
- 11 - Ladova – Hlavní nádraží – Svatý Kopeček, ZOO – Radíkov – Lošov, Svolinského/ Jízdní řád
- 26 - Hlavní nádraží – Zenit – Topolany/ Jízdní řád
- 42 - Nová Ulice – FN, Centrální příjem – Fakultní nemocnice – Nová Ulice/ Jízdní řád
- 18 - Tržnice – Řepčín, železárny – Skrbeň/ Jízdní řád
- 24 - Nová Ulice – Technologický park – Nová Ulice/ Jízdní řád