Linka 19
Tabulový vrch – Hlavní nádraží – Holice – Nový Dvůr
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Olomouce, a.s. 19 autobus (Aktualizováno)
19 autobus (Olomouc, Hlavní Nádraží) má 13 zastávek odjíždí z Olomouc, Tabulový Vrch a končí v Olomouc, Hlavní Nádraží.
Vyberte 19 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Olomouc, Hlavní Nádraží (13 zastávek)
Olomouc, Tabulový Vrch
Olomouc, Profesora Fuky
Olomouc, Karafiátová
Olomouc, Stupkova
Olomouc, Jílová
Olomouc, Kmochova
Olomouc, Dvořákova
Olomouc, Hotelový Dům
Olomouc, Zenit
Olomouc, Velkomoravská
Olomouc, U Teplárny
Olomouc, Vejdovského
Olomouc, Hlavní Nádraží
19 Často kladené dotazy
V kolik začne 19 autobus fungovat?
Služby na 19 autobus začínají v 19:30 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 19 autobus fungovat?
Služby na 19 autobus končí v 20:09 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 19 autobus?
Kdy přijde linka Tabulový vrch – Hlavní nádraží – Holice – Nový Dvůr autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Tabulový vrch – Hlavní nádraží – Holice – Nový Dvůr autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 19 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 19. autobus zastávka.
19 autobus Jízdní řád
19 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 19:30 - 20:09
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 19:30 - 20:09 | 39 |
út | 19:30 - 20:09 | 39 |
st | 19:30 - 20:09 | 39 |
čt | 19:30 - 20:09 | 39 |
pá | 19:30 - 20:09 | 39 |
so | 19:30 - 20:11 | 41 |
ne | 19:30 - 20:11 | 41 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 19 (od Olomouc, Tabulový Vrch), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 19 v reálném čase. (Olomouc, Hlavní Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Olomouce, a.s..
Jízdné za linku 19 autobus
Ceny Dopravní podnik města Olomouce, a.s. 19 (Olomouc, Hlavní Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Olomouce, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Olomouce, a.s..
19 (Dopravní podnik města Olomouce, a.s.)
První zastávka 19 autobus cesty je Olomouc, Tabulový Vrch a poslední zastávka je Olomouc, Hlavní Nádraží. 19 (Olomouc, Hlavní Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 19 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Olomouce, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Olomouc, a pomůže vám najít nejbližší 19 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 19 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 19 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 19 (Olomouc, Hlavní Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 19 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Olomouce, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Olomouc. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Olomouce, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 19, v Olomouc
Dopravní podnik města Olomouce, a.s. linky v Olomouc
- X - Nová Ulice – Fakultní nem. – Náměstí Hrdinů – Palackého/ Jízdní řád
- 17 - Farmak – Náměstí Hrdinů – Nemilany/ Jízdní řád
- 29 - Rožňavská – Náměstí Hrdinů – Globus/ Jízdní řád
- 27 - Tržnice – Olomouc CITY – Globus – Tržnice/ Jízdní řád
- 25 - Kaufland – Hlavní nádraží – Hamerská – Kaufland, sklad/ Jízdní řád
- 31 - Hlavní nádraží – Kubatova – Týneček/ Jízdní řád
- 13 - Hlavní nádraží – U Teplárny – Šlechtitelů/ Jízdní řád
- 52 - Hlavní nádraží – Nová Ulice – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- X4 - Nová Ulice – Tržnice, plocha – Nová Ulice/ Jízdní řád
- 51 - Hlavní nádraží – U Kapličky – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 12 - Řepčín, železárny – Hlavní nádraží – Holice – Nový Dvůr/ Jízdní řád
- 28 - Ladova – Tržnice – Nedvězí – Technologický park/ Jízdní řád
- 22 - Černovír – Náměstí Hrdinů – Šlechtitelů/ Jízdní řád
- X2 - Neředín, krematorium – Nádraží město – Neředín, krematorium/ Jízdní řád
- 11 - Ladova – Hlavní nádraží – Svatý Kopeček, ZOO – Radíkov – Lošov, Svolinského/ Jízdní řád
- 26 - Hlavní nádraží – Zenit – Topolany/ Jízdní řád
- 42 - Nová Ulice – FN, Centrální příjem – Fakultní nemocnice – Nová Ulice/ Jízdní řád
- 10 - Civilní obrana – Zenit – Nová Ulice – Řepčín, železárny/ Jízdní řád
- 18 - Tržnice – Řepčín, železárny – Skrbeň/ Jízdní řád
- 24 - Nová Ulice – Technologický park – Nová Ulice/ Jízdní řád