Linka 151
Novoborská
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 151 autobus (Aktualizováno)
151 autobus ה má 20 zastávek odjíždí z Českomoravská a končí v Novoborská.
Vyberte 151 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Novoborská (20 zastávek)
Českomoravská
Poliklinika Vysočany
Vysočanská
Ke Klíčovu
POD Krocínkou
Klíčov
Klíčovská
Krocínka
Prosek
Prosek
Starý Prosek
U Kundratky
Nový Střížkov
Madlina
Teplická
Střížkov
Poliklinika Prosek
Zásadská
Českolipská
Novoborská
151 Často kladené dotazy
V kolik začne 151 autobus fungovat?
Služby na 151 autobus začínají v 05:14 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 151 autobus fungovat?
Služby na 151 autobus končí v 19:34 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 151 autobus?
Kdy přijde linka Novoborská Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Novoborská Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 151 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 151. autobus zastávka.
151 autobus Jízdní řád
151 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:14 - 19:34
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:14 - 19:34 | 12 - 30 |
út | 05:14 - 19:34 | 12 - 30 |
st | 05:14 - 19:34 | 12 - 30 |
čt | 05:14 - 19:34 | 12 - 30 |
pá | 05:14 - 19:34 | 12 - 30 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 151 (od Českomoravská), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 151 v reálném čase. (Novoborská) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 151 autobus
Ceny DPP 151 (Novoborská) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
151 (DPP)
První zastávka 151 autobus cesty je Českomoravská a poslední zastávka je Novoborská. 151 (Novoborská) je v provozu během víkendy.
Další informace: 151 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 25 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 151 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 151 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 151 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 151 (Novoborská) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 151 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 151, v Praha
151 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 246 - Zličín - Obchodní centrum Sárská - Poliklinika Modřany/ Jízdní řád
- 135 - Florenc - Chodov/ Jízdní řád
- 152 - Českomoravská - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- X188 - Kloboučnická - Pankrác/ Jízdní řád
- 121 - Poliklinika Budějovická - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 272 - Dolnokřeslická - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 130 - Zličín - Filmové ateliéry/ Jízdní řád
- 157 - Kačerov - Násirovo náměstí/ Jízdní řád
- 259 - Hostavice - Bazén Hloubětín/ Jízdní řád
- 312 - Praha, Bořislavka - Lichoceves/ Jízdní řád
- 301 - Praha, Luka - Chýnice/ Jízdní řád
- 160 - Dejvická - Lysolaje - Výhledy/ Jízdní řád
- 244 - Smíchovské nádraží - Sídliště Radotín/ Jízdní řád
- 252 - Ústřední - Morseova/ Jízdní řád
- 145 - Kobylisy - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- 254 - Přeštická - Morseova/ Jízdní řád
- 225 - Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině/ Jízdní řád
- 902 - Lysolaje - Řeporyjské náměstí - Třebonice/ Jízdní řád
- 193 - Nádraží Vršovice - Šeberák/ Jízdní řád
- 245 - Nádraží Radotín - Lahovská/ Jízdní řád