Linka 165
Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 165 autobus (Aktualizováno)
165 autobus ה má 11 zastávek odjíždí z Pohořelice, Náměstí a končí v Vranovice, Žel.St..
Vyberte 165 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vranovice, Žel.St. (11 zastávek)
Pohořelice, Náměstí
Pohořelice, Městský Úřad
Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih
Pohořelice, Velký Dvůr
Pohořelice, Velký Dvůr, Sádky
Přibice, Kostel
Přibice, U Kaple
Vranovice, U Hřbitova
Vranovice, Sokolovna
Vranovice, Škola
Vranovice, Žel.St.
165 Často kladené dotazy
V kolik začne 165 autobus fungovat?
Služby na 165 autobus začínají v 05:59 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 165 autobus fungovat?
Služby na 165 autobus končí v 18:59 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 165 autobus?
Kdy přijde linka Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 165 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 165. autobus zastávka.
165 autobus Jízdní řád
165 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 08:54 - 20:59
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 08:54 - 20:59 | 60 |
út | 08:54 - 20:59 | 60 |
st | 08:54 - 20:59 | 60 |
čt | 08:54 - 20:59 | 60 |
pá | 08:54 - 20:59 | 60 |
so | 05:59 - 18:59 | 240 - 300 |
ne | 05:59 - 18:59 | 240 - 300 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 165 (od Pohořelice, Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 165 v reálném čase. (Vranovice, Žel.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 165 autobus
Ceny IDS JMK 165 (Vranovice, Žel.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
165 (IDS JMK)
První zastávka 165 autobus cesty je Pohořelice, Náměstí a poslední zastávka je Vranovice, Žel.St.. 165 (Vranovice, Žel.St.) je v provozu během každý den.
Další informace: 165 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 41 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 165 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 165 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 165 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 165 (Vranovice, Žel.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 165 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 165, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 271 - Velké Opatovice, aut.st. - Letovice, Kochov/ Jízdní řád
- X4 - Mostecká - Babická
- 313 - Lysice, škola točna - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 667 - Kyjov, aut. st. - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 332 - Lomnice, náměstí - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 311 - Kuřim, Prefa - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 531 - Hustopeče, autobusové nádraží - Pouzdřany, obecní úřad/ Jízdní řád
- 64 - Chrlice, smyčka - Červený písek/ Jízdní řád
- 802 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Nesachleby/ Jízdní řád
- 77 - Úzká - Slatinka/ Jízdní řád
- N91 - Lelekovice, u kříže - Labská/ Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 651 - Střílky, náměstí - Nesovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 931 - Strážnice, aut. st. - Veselí nad Moravou, Náklí/ Jízdní řád
- 405 - Zastávka, železniční stanice - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 411 - Deblín, Pod cihelnou - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- 443 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád