Jízdní řád 931 – Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice
Jízdní řád na Víkendy
Strážnice, Aut. St. | Tvarožná Lhota | Kněždub | Kněždub, Obecní Úřad | Hroznová Lhota, Dolní Konec | Hroznová Lhota, Obecní Úřad | Hroznová Lhota, Zdravotní Středisko | Žeraviny | Kozojídky, Zd | Kozojídky | Veselí Nad Moravou, Železárny | Veselí Nad Moravou, Purkyňova | Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:32 | 4:41 | 4:44 | 4:45 | 4:50 | 4:51 | 4:52 | 4:57 | 4:58 | 4:59 | 5:04 | 5:06 | 5:19 |
5:32 | 5:41 | 5:44 | 5:45 | 5:50 | 5:51 | 5:52 | 5:57 | 5:58 | 5:59 | 6:04 | 6:06 | 6:19 |
6:32 | 6:41 | 6:44 | 6:45 | 6:50 | 6:51 | 6:52 | 6:57 | 6:58 | 6:59 | 7:04 | 7:06 | 7:49 |
7:07 | 7:16 | 7:19 | 7:20 | 7:25 | 7:26 | 7:27 | 7:32 | 7:33 | 7:34 | 7:39 | 7:41 | 7:44 |
8:07 | 8:16 | 8:19 | 8:20 | 8:25 | 8:26 | 8:27 | 8:32 | 8:33 | 8:34 | 8:39 | 8:41 | 8:44 |
10:07 | 10:16 | 10:19 | 10:20 | 10:25 | 10:26 | 10:27 | 10:32 | 10:33 | 10:34 | 10:39 | 10:41 | 10:44 |
12:07 | 12:16 | 12:19 | 12:20 | 12:25 | 12:26 | 12:27 | 12:32 | 12:33 | 12:34 | 12:39 | 12:41 | 12:44 |
14:07 | 14:09 | 14:18 | 14:21 | 14:22 | 14:27 | 14:28 | 14:29 | 14:34 | 14:35 | 14:36 | 14:41 | 14:43 |
14:37 | 14:46 | 14:49 | 14:50 | 14:55 | 14:56 | 14:57 | 15:02 | 15:03 | 15:04 | 15:09 | 15:11 | 15:19 |
15:07 | 15:16 | 15:19 | 15:20 | 15:25 | 15:26 | 15:27 | 15:32 | 15:33 | 15:34 | 15:39 | 15:41 | 15:44 |
15:37 | 15:46 | 15:49 | 15:50 | 15:55 | 15:56 | 15:57 | 16:02 | 16:03 | 16:04 | 16:09 | 16:11 | 16:14 |
16:37 | 16:46 | 16:49 | 16:50 | 16:55 | 16:56 | 16:57 | 17:02 | 17:03 | 17:04 | 17:09 | 17:11 | 17:19 |
17:37 | 17:46 | 17:49 | 17:50 | 17:55 | 17:56 | 17:57 | 18:02 | 18:03 | 18:04 | 18:09 | 18:11 | 18:14 |
18:47 | 18:56 | 18:59 | 19:00 | 19:05 | 19:06 | 19:07 | 19:12 | 19:13 | 19:14 | 19:19 | 19:21 | 19:24 |
20:54 | 21:02 | 21:05 | 21:06 | 21:11 | 21:12 | 21:13 | 21:18 | 21:19 | 21:20 | 21:25 | 21:27 | 22:49 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Strážnice, Aut. St. | 5:07 | 7:07 | 11:07 | 13:07 | 15:07 | 17:07 | 19:07 |
Tvarožná Lhota | 5:16 | 7:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 | 17:16 | 19:16 |
Kněždub | 5:19 | 7:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 | 17:19 | 19:19 |
Kněždub, Obecní Úřad | 5:20 | 7:20 | 11:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 |
Hroznová Lhota, Dolní Konec | 5:25 | 7:25 | 11:25 | 13:25 | 15:25 | 17:25 | 19:25 |
Hroznová Lhota, Obecní Úřad | 5:26 | 7:26 | 11:26 | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 19:26 |
Hroznová Lhota, Zdravotní Středisko | 5:27 | 7:27 | 11:27 | 13:27 | 15:27 | 17:27 | 19:27 |
Žeraviny | 5:32 | 7:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:32 | 19:32 |
Kozojídky, Zd | 5:33 | 7:33 | 11:33 | 13:33 | 15:33 | 17:33 | 19:33 |
Kozojídky | 5:34 | 7:34 | 11:34 | 13:34 | 15:34 | 17:34 | 19:34 |
Veselí Nad Moravou, Železárny | 5:39 | 7:39 | 11:39 | 13:39 | 15:39 | 17:39 | 19:39 |
Veselí Nad Moravou, Purkyňova | 5:41 | 7:41 | 11:41 | 13:41 | 15:41 | 17:41 | 19:41 |
Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice | 6:19 | 10:19 | 12:19 | 14:19 | 16:19 | 18:19 | 20:19 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 931 (Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 931, Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Strážnice, Aut. St. stanice do Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.