Linka 181
Opatov
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 181 autobus (Aktualizováno)
181 autobus ה má 28 zastávek odjíždí z Černý Most a končí v Opatov.
Vyberte 181 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Opatov (28 zastávek)
Černý Most
Poliklinika Černý Most
Ronešova
Rajská Zahrada
Hejtmanská
Vajgarská
Kyje
Jiráskova Čtvrť
Pávovské Náměstí
Za Horou
Českobrodská
Perlit
Spalovna Malešice
Zamenhofova
Radiová
Barvy A Laky
Kablo
Sklářská
Nádraží Hostivař
Hostivařská
Na Groši
Hostivařské Náměstí
Hostivařský Hřbitov
Nad Košíkem
K Obecním Hájovnám
Donovalská
Litochlebské Náměstí
Opatov
181 Často kladené dotazy
V kolik začne 181 autobus fungovat?
Služby na 181 autobus začínají v 00:07 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 181 autobus fungovat?
Služby na 181 autobus končí v 23:37 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 181 autobus?
Kdy přijde linka Opatov Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Opatov Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 181 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 181. autobus zastávka.
181 autobus Jízdní řád
181 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:07 - 23:37
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:07 - 23:37 | 12 - 30 |
út | 00:07 - 23:37 | 12 - 30 |
st | 00:07 - 23:37 | 12 - 30 |
čt | 00:07 - 23:37 | 12 - 30 |
pá | 00:07 - 23:37 | 12 - 30 |
so | 00:07 - 23:37 | 30 |
ne | 00:07 - 23:37 | 30 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 181 (od Černý Most), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 181 v reálném čase. (Opatov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 181 autobus
Ceny DPP 181 (Opatov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
181 (DPP)
První zastávka 181 autobus cesty je Černý Most a poslední zastávka je Opatov. 181 (Opatov) je v provozu během každý den.
Další informace: 181 má 28 zastávek a celková doba cesty je zhruba 33 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 181 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 181 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 181 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 181 (Opatov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 181 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 181, v Praha
181 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- H1 - Chodov - Náměstí Republiky - Chodov/ Jízdní řád
- 909 - Suchdol - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 265 - Stadion Strahov - Weberova/ Jízdní řád
- 913 - Dolní Chabry - Točná/ Jízdní řád
- 271 - Správa sociálního zabezpečení - Radlická/ Jízdní řád
- 151 - Českomoravská - Poliklinika Prosek - Novoborská/ Jízdní řád
- 193 - Nádraží Vršovice - Šeberák/ Jízdní řád
- 901 - Anděl - Skalka/ Jízdní řád
- 176 - Karlovo náměstí - Stadion Strahov/ Jízdní řád
- 259 - Hostavice - Bazén Hloubětín/ Jízdní řád
- 253 - Šmukýřka - Škola Poštovka/ Jízdní řád
- 252 - Ústřední - Morseova/ Jízdní řád
- 905 - Sídliště Čimice - Jižní Město/ Jízdní řád
- 123 - Na Knížecí - Šmukýřka/ Jízdní řád
- X125 - Smíchovské nádraží - Jižní Město/ Jízdní řád
- 199 - Želivského - Sídliště Malešice/ Jízdní řád
- 904 - Sídliště Řepy - Sídliště Písnice/ Jízdní řád
- 169 - Kobylisy - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- 225 - Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině/ Jízdní řád
- 172 - Smíchovské nádraží - Velká Chuchle - Na Hvězdárně/ Jízdní řád