קו 183
נירית←פתח תקווה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 183 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 183 (נירית←פתח תקווה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנירית/גולן ומסתיים בבלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 183 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נירית←פתח תקווה (42 תחנות)
נירית/גולן
נירית שער/יציאה
נירית
מתן/כניסה
הדר/זית
בית ספר מתן/נוף השרון
נוף השרון/צור
נוף השרון/מור
ועדה מקומית/נוף השרון
משק
משק
משק
מזכירות
ירחיב 2
ירחיב/ יציאה
חורשים יציאה
צלאח א דין/כניסה
בי''ס עומר בן אל ח'טאב
צלאח א דין/אל זיתון
כפר ברא
5233/ג'לג'וליה יציאה
צומת חורשים
צומת חגור
ת. רכבת ראש העין צפון
צומת רכבת ראש העין צפון
מחלף קסם
כביש 444/המרץ
צומת ראש העין למערב/כביש 483
צומת פארק אפק/כביש 483
צומת גבעת השלושה מזרח/כביש 483
צומת גבעת השלושה מערב/כביש 483
צומת גנים/הרב הרצוג
הרב הרצוג/שמואל חיים לנדוי
יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
שטמפפר/המכבים
שטמפפר/משטרה
שטמפפר/בר כוכבא
שוק עירוני/ברון הירש
ז'בוטינסקי/רוטשילד
ז'בוטינסקי/ אורלוב
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
שאלות ותשובות לגבי קו 183
מתי מתחיל לפעול קו 183?
קו 183 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 183 מפסיק לעבוד?
קו 183 מפסיק לפעול ב-14:35 בשישי
מתי מגיע קו 183?
כדי לראות מתי קו נירית←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נירית←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 183 (נירית←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נירית←פתח תקווה (נירית←פתח תקווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 183 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 183 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 183 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 183 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 183
קו האוטובוס 183, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:20 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 23:50 | 50 - 150 |
ב׳ | 05:20 - 23:50 | 50 - 150 |
ג׳ | 08:15 - 22:50 | 140 - 215 |
ד׳ | 05:20 - 23:50 | 50 - 150 |
ה׳ | 05:20 - 23:50 | 50 - 150 |
ו׳ | 05:20 - 14:35 | 30 - 140 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל183 (מ נירית/גולן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 183 (נירית←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 183
תעריף הנסיעה ב183 (נירית←פתח תקווה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
183 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 183 היא נירית/גולן והתחנה האחרונה היא בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
קו 183 (נירית←פתח תקווה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 183. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 183.
מעקב אחר קו האוטובוס 183 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 183 (נירית←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 183 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 183 ב-ישראל
183 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 319 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 333 - מסוף הריביירה-אשדוד<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 17 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->דרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק-גן יבנה-1#/ לוח זמנים
- 89 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-10/ לוח זמנים
- 152 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 312 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 83א - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->שיטה/שיקמה-שדי חמד-11/ לוח זמנים
- 76 - כוכב הצפון/תמוז-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 356 - קניון איילון-בני ברק<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 37א - אזור התעשייה-בני ברק<->בית העלמין-ראש העין-11/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 330 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1#/ לוח זמנים
- 253 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 364 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 9א - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-21
- 178 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 220 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 337 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל-פתח תקווה-10/ לוח זמנים