Linka 183
Vozovna Kobylisy
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 183 autobus (Aktualizováno)
183 autobus ה má 37 zastávek odjíždí z Háje a končí v Vozovna Kobylisy.
Vyberte 183 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vozovna Kobylisy (37 zastávek)
Háje
Horčičkova
Jakobiho
Sídliště Petrovice
Janovská
Na Křečku
Nádraží Horní Měcholupy
Boloňská
Hostivařský Pivovar
Řepčická
Gercenova
Nádraží Hostivař
Sklářská
Kablo
Barvy A Laky
Radiová
Zamenhofova
Spalovna Malešice
Perlit
Za Horou
Kolonie
POD Táborem
Spojovací
Balkán
K Žižkovu
Nádraží Libeň
Vysočanská
Nad Jetelkou
Prosek
Sídliště Prosek
Střížkov
Třebenická
Sídliště Ďáblice
Šimůnkova
Bojasova
Vozovna Kobylisy
Vozovna Kobylisy
183 Často kladené dotazy
V kolik začne 183 autobus fungovat?
Služby na 183 autobus začínají v 04:04 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 183 autobus fungovat?
Služby na 183 autobus končí v 23:14 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 183 autobus?
Kdy přijde linka Vozovna Kobylisy Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vozovna Kobylisy Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 183 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 183 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 183 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 183. autobus zastávka.
183 autobus Jízdní řád
183 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:04 - 23:14
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:04 - 23:14 | 12 - 30 |
út | 04:04 - 23:14 | 12 - 30 |
st | 05:12 - 23:14 | 30 |
čt | 04:04 - 23:14 | 12 - 30 |
pá | 04:04 - 23:14 | 12 - 30 |
so | 05:12 - 23:14 | 30 |
ne | 05:12 - 23:14 | 30 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 183 (od Háje), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 183 v reálném čase. (Vozovna Kobylisy) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 183 autobus
Ceny DPP 183 (Vozovna Kobylisy) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
183 (DPP)
První zastávka 183 autobus cesty je Háje a poslední zastávka je Vozovna Kobylisy. 183 (Vozovna Kobylisy) je v provozu během každý den.
Další informace: 183 má 37 zastávek a celková doba cesty je zhruba 51 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 183 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 183 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 183 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 183 (Vozovna Kobylisy) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 183 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 183, v Praha
183 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 271 - Správa sociálního zabezpečení - Radlická/ Jízdní řád
- 906 - Skalka - Nedvězí/ Jízdní řád
- 231 - Na Knížecí - Dívčí hrady - Na Knížecí/ Jízdní řád
- 181 - Černý Most - Opatov/ Jízdní řád
- 256 - Knovízská - Mokrá/ Jízdní řád
- 138 - Ústavy Akademie věd - Sídliště Spořilov - Skalka - Sídliště Skalka/ Jízdní řád
- 112 - Nádraží Holešovice - Zoo Praha-Troja/ Jízdní řád
- 147 - Dejvická - Výhledy/ Jízdní řád
- 125 - Smíchovské nádraží - Skalka/ Jízdní řád
- 104 - Klukovice - Na Hvězdárně/ Jízdní řád
- 187 - Nádraží Holešovice - Pelc-Tyrolka - Nádraží Holešovice/ Jízdní řád
- 229 - Depo Hostivař - Sídliště Uhříněves - Královice/ Jízdní řád
- 245 - Nádraží Radotín - Lahovská/ Jízdní řád
- XA - Skalka - Depo Hostivař
- 101 - Viktoria Žižkov - Skalka - Zentiva/ Jízdní řád
- 246 - Zličín - Obchodní centrum Sárská - Poliklinika Modřany/ Jízdní řád
- 175 - Florenc - Háje/ Jízdní řád
- 277 - Cholupický hřbitov - Pavelkova/ Jízdní řád
- 252 - Ústřední - Morseova/ Jízdní řád
- 170 - Pražská čtvrť - Jižní Město/ Jízdní řád