Autobus - 170

170

Pražská čtvrť - Jižní Město

DPP

170 autobus jízdní řád cesty a zastávky

170 autobus (Směr: Jižní Město) má 39 zastávek odjíždí z Pražská Čtvrť a končí v Jižní Město.

170 autobus náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 4:30 a končí v 23:55. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte 170 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Jižní Město

Pražská Čtvrť Nejbližší odjezdy
Záhorského Voskovcova 743/13, Praha Nejbližší odjezdy
Štěpařská Tréglova 808/7, Praha Nejbližší odjezdy
Poliklinika Barrandov Tréglova 807/5, Praha Nejbližší odjezdy
Chaplinovo Náměstí Tilleho náměstí 792, Praha Nejbližší odjezdy
Högerova Lipského, Praha Nejbližší odjezdy
Geologická K Barrandovu 1085/1, Praha Nejbližší odjezdy
Terasy Barrandovská 170/2, Praha Nejbližší odjezdy
Přístaviště Na Mlejnku 264/36, Praha Nejbližší odjezdy
U Staré Pošty Ke Krči 575/34, Praha Nejbližší odjezdy
Branické Náměstí Branická 102/74, Praha Nejbližší odjezdy
Vlnitá Branická 343/102, Praha Nejbližší odjezdy
Pod Ryšánkou Branická 514/140, Praha Nejbližší odjezdy
Na Vrstevnici Pod vrstevnicí 1536/5, Praha Nejbližší odjezdy
Dolnokrčská Branická 56/263, Praha Nejbližší odjezdy
Na Staré Cestě Na Staré cestě, Praha Nejbližší odjezdy
Ryšánka Na strži 290/10, Praha Nejbližší odjezdy
Krčská Krčská, Praha Nejbližší odjezdy
Budějovická Budějovická, Praha Nejbližší odjezdy
Brumlovka Brumlovka, Praha Nejbližší odjezdy
Vyskočilova Michelská 1326/62, Praha Nejbližší odjezdy
Pod Dálnicí Pod dálnicí 464/22, Praha Nejbližší odjezdy
V Zápolí Mezipolí 1234/2, Praha Nejbližší odjezdy
Depo Kačerov Sliačská 3019/10, Praha Nejbližší odjezdy
Severozápadní Severozápadní, Praha Nejbližší odjezdy
Spořilov Severovýchodní Ii 1475/67, Praha Nejbližší odjezdy
Lešanská Holčovická, Praha Nejbližší odjezdy
Nad Pahorkem Jihovýchodní VI, Praha Nejbližší odjezdy
Chodovec Chodovec, Praha Nejbližší odjezdy
Brodského Brodského, Praha Nejbližší odjezdy
Donovalská Ke stáčírně 150/26, Praha Nejbližší odjezdy
Šperlova Květnového vítězství 506/41, Praha Nejbližší odjezdy
Brechtova Květnového vítězství 774/71, Praha Nejbližší odjezdy
Prašná Prašná 114/36, Praha Nejbližší odjezdy
Modrá Škola Modrá škola, Praha Nejbližší odjezdy
Háje Háje, Praha Nejbližší odjezdy
Horčičkova Janouchova 661/15, Praha Nejbližší odjezdy
Jižní Město Nejbližší odjezdy

170 Často kladené dotazy

V kolik začne 170 autobus fungovat?

170 autobus začíná fungovat v 4:30 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 170 autobus fungovat?

170 autobus přestává jezdit v 23:55 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 170 autobus?

Kdy dorazí Pražská čtvrť - Jižní Město Autobus? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Pražská čtvrť - Jižní Město Autobus, která je vám nejblíže

Seznam 170 autobus zastávek

Pražská Čtvrť • Záhorského • Štěpařská • Poliklinika Barrandov • Chaplinovo Náměstí • Högerova • Geologická • Terasy • Přístaviště • U Staré Pošty • Branické Náměstí • Vlnitá • Pod Ryšánkou • Na Vrstevnici • Dolnokrčská • Na Staré Cestě • Ryšánka • Krčská • Budějovická • Brumlovka • Vyskočilova • Pod Dálnicí • V Zápolí • Depo Kačerov • Severozápadní • Spořilov • Lešanská • Nad Pahorkem • Chodovec • Benkova • Brodského • Donovalská • Šperlova • Brechtova • Prašná • Modrá Škola • Háje • Horčičkova • Jižní Město

Seznam 170 autobus ulic

Voskovcova 743/13 • Tréglova 808/7 • Tréglova 807/5 • Tilleho náměstí 792 • Lipského • K Barrandovu 1085/1 • Barrandovská 170/2 • Na Mlejnku 264/36 • Ke Krči 575/34 • Branická 102/74 • Branická 343/102 • Branická 514/140 • Pod vrstevnicí 1536/5 • Branická 56/263 • Na Staré cestě • Na strži 290/10 • Krčská • Budějovická • Brumlovka • Michelská 1326/62 • Pod dálnicí 464/22 • Mezipolí 1234/2 • Sliačská 3019/10 • Severozápadní • Severovýchodní Ii 1475/67 • Holčovická • Jihovýchodní VI • Chodovec • Brodského • Ke stáčírně 150/26 • Květnového vítězství 506/41 • Květnového vítězství 774/71 • Prašná 114/36 • Modrá škola • Háje • Janouchova 661/15

170 autobus Jízdní řád

170 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 4:30 - 23:55

Pondělí 4:30 - 23:55
Úterý 4:30 - 23:55
Středa 4:30 - 23:55
Čtvrtek 4:30 - 23:55
Pátek 4:30 - 23:55
Sobota 4:30 - 23:55
Neděle 4:30 - 23:55
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 85+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka 170 autobus cesty je Pražská Čtvrť a poslední zastávka je Jižní Město. 170 (Směr: Jižní Město) je v provozu během víkendy.

Další informace: 170 má 39 zastávek a celková doba cesty je zhruba 51 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 250 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 170 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 170 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.

170 v okolí

Alternativní cíle

Praha veřejná hromadná doprava

170 Často kladené dotazy

V kolik začne 170 autobus fungovat?

170 autobus začíná fungovat v 4:30 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 170 autobus fungovat?

170 autobus přestává jezdit v 23:55 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 170 autobus?

Kdy dorazí Pražská čtvrť - Jižní Město Autobus? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Pražská čtvrť - Jižní Město Autobus, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další