Linka 19
Ústřední Dílny Dp
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 19 tramvaj (Aktualizováno)
19 tramvaj ה má 25 stanic odjíždí z Vozovna Pankrác a končí v Ústřední Dílny Dp.
Vyberte 19 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ústřední Dílny Dp (25 zastávek)
Vozovna Pankrác
Na Veselí
Kotorská
Pražského Povstání
Palouček
Nuselská Radnice
Náměstí Bratří Synků
Nádraží Vršovice
Bohemians
Koh-I-Noor
Slavia - Nádraží Eden
Kubánské Náměstí
Průběžná
Strašnická
Vozovna Strašnice
Vinice
Solidarita
Zborov - Strašnické Divadlo
Limuzská
Nové Strašnice
Depo Hostivař
Depo Hostivař
Malešická Továrna
Na Homoli
Ústřední Dílny Dp
19 Často kladené dotazy
V kolik začne 19 tramvaj fungovat?
Služby na 19 tramvaj začínají v 18:01 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 19 tramvaj fungovat?
Služby na 19 tramvaj končí v 23:57 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 19 tramvaj?
Kdy přijde linka Ústřední Dílny Dp Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ústřední Dílny Dp Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 19 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 19. tramvaj stanice.
19 tramvaj Jízdní řád
19 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 18:01 - 23:57
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 18:01 - 23:57 | 15 - 134 |
út | 18:01 - 23:57 | 15 - 134 |
st | 18:01 - 23:57 | 15 - 134 |
čt | 18:01 - 23:57 | 15 - 134 |
pá | 18:01 - 23:57 | 15 - 134 |
so | 19:13 - 23:57 | 20 - 90 |
ne | 19:28 - 23:57 | 20 - 134 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 19 (od Vozovna Pankrác), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 19 v reálném čase. (Ústřední Dílny Dp) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 19 tramvaj
Ceny DPP 19 (Ústřední Dílny Dp) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
19 (DPP)
První zastávka 19 tramvaj cesty je Vozovna Pankrác a poslední zastávka je Ústřední Dílny Dp. 19 (Ústřední Dílny Dp) je v provozu během každý den.
Další informace: 19 má 25 stanic a celková doba cesty je zhruba 32 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 19 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 19 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 19 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 19 (Ústřední Dílny Dp) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 19 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 19, v Praha
19 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 6 - Vysočanská - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 98 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 26 - Dědina - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 24 - Vozovna Kobylisy - Náměstí bratří Synků/ Jízdní řád
- 14 - Palmovka - Spořilov/ Jízdní řád
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 20 - Dědina - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 91 - Divoká Šárka - Staré Strašnice/ Jízdní řád
- 12 - Výstaviště - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 8 - Nádraží Podbaba - Starý Hloubětín/ Jízdní řád
- 25 - Bílá Hora - Lehovec/ Jízdní řád
- 97 - Bílá Hora - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 95 - Vozovna Kobylisy - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 92 - Levského - Lehovec/ Jízdní řád
- 27 - Březiněveská - Libuš/ Jízdní řád
- 30 - Březiněveská / Kobylisy - Dědina/ Jízdní řád
- 22 - Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád