Linka 201
Jedovnice, garáže ČAD - Židenice, nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 201 autobus (Aktualizováno)
201 autobus ה má 25 zastávek odjíždí z Jedovnice, Garáže Čad a končí v Židenice, Nádraží.
Vyberte 201 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Židenice, Nádraží (25 zastávek)
Jedovnice, Garáže Čad
Jedovnice, Náměstí
Jedovnice, Újezd
Jedovnice, Pila
Křtiny, Hájovna Na Lukách
Křtiny, Dělnická Čtvrť
Křtiny, Obecní Úřad
Křtiny, Kino
Křtiny, Pivovar
Bukovina, Rozcestí 2.0
Březina, Lhotky, Rozcestí 1.7
Březina, U Sokolovny
Březina, U Pomníku
Březina, Škola
Ochoz U Brna, Rozcestí Kanice
Ochoz U Brna, U Votrubů
Ochoz U Brna, Na Pastýřkách
Ochoz U Brna, Říčky, Rozc.
Brno, Na Spáleništi
Velká Klajdovka
Horníkova
Strnadova
Prušánecká
Stará Osada
Židenice, Nádraží
201 Často kladené dotazy
V kolik začne 201 autobus fungovat?
Služby na 201 autobus začínají v 03:56 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 201 autobus fungovat?
Služby na 201 autobus končí v 21:01 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 201 autobus?
Kdy přijde linka Jedovnice, garáže ČAD - Židenice, nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Jedovnice, garáže ČAD - Židenice, nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 201 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 201. autobus zastávka.
201 autobus Jízdní řád
201 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 03:56 - 21:01
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 03:56 - 21:01 | 5 - 60 |
út | 03:56 - 21:01 | 5 - 60 |
st | 03:56 - 21:01 | 5 - 60 |
čt | 03:56 - 21:01 | 5 - 60 |
pá | 03:56 - 21:01 | 5 - 60 |
so | 04:10 - 21:01 | 25 - 60 |
ne | 04:10 - 21:01 | 25 - 60 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 201 (od Jedovnice, Garáže Čad), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 201 v reálném čase. (Židenice, Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 201 autobus
Ceny IDS JMK 201 (Židenice, Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
201 (IDS JMK)
První zastávka 201 autobus cesty je Jedovnice, Garáže Čad a poslední zastávka je Židenice, Nádraží. 201 (Židenice, Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 201 má 25 zastávek a celková doba cesty je zhruba 68 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 201 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 201 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 201 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 201 (Židenice, Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 201 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 201, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 562 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 440 - Moravský Krumlov, průmyslová zóna - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 632 - Slavkov u Brna, žel. st. - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 231 - Blansko, aut. st. - Studnice/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- N95 - Kamenný vrch - Újezd u Brna, městský úřad/ Jízdní řád
- 105 - ÚAN Zvonařka - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 803 - Dobšice, pož.zbroj. - Znojmo, Nemocnice/ Jízdní řád
- 819 - Znojmo, autobusové nádraží - Chvalovice, Hatě, FREEPORT/ Jízdní řád
- 152 - Blansko, aut. st. - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 210 - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice - Hostěnice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 543 - Šakvice, obecní úřad - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 68 - Myslivna - Šumavská/ Jízdní řád
- 69 - Ukrajinská - Bosonohy/ Jízdní řád
- 72 - Obřany, sídliště - Technologický park/ Jízdní řád
- 301 - Královo Pole, nádraží - Bystré, městský úřad/ Jízdní řád
- 804 - Znojmo, Nesachleby - Znojmo, Přímětice, hřbitov/ Jízdní řád
- X4 - Mostecká - Babická
- 215 - Adamov, Horka, točna - Adamov, Adamov III, točna/ Jízdní řád