Linka 221
Blansko, Okružní
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 221 autobus (Aktualizováno)
221 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Blansko, Písečná, Penzion a končí v Blansko, Okružní.
Vyberte 221 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Blansko, Okružní (12 zastávek)
Blansko, Písečná, Penzion
Blansko, Písečná
Blansko, Supermarket Albert
Blansko, Aut. St.
Blansko, Pošta
Blansko, Náměstí Míru
Blansko, Poliklinika
Blansko, Seifertova
Blansko, Kaufland
Blansko, Bezručova
Blansko, Zborovce
Blansko, Okružní
221 Často kladené dotazy
V kolik začne 221 autobus fungovat?
Služby na 221 autobus začínají v 05:31 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 221 autobus fungovat?
Služby na 221 autobus končí v 18:29 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 221 autobus?
Kdy přijde linka Blansko, Okružní Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Blansko, Okružní Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 221 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 221. autobus zastávka.
221 autobus Jízdní řád
221 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:31 - 18:29
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:31 - 18:29 | 51 - 60 |
út | 05:31 - 18:29 | 51 - 60 |
st | 05:31 - 18:29 | 51 - 60 |
čt | 05:31 - 18:29 | 51 - 60 |
pá | 05:31 - 18:29 | 51 - 60 |
so | 16:29 - 18:29 | 120 |
ne | 16:29 - 18:29 | 120 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 221 (od Blansko, Písečná, Penzion), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 221 v reálném čase. (Blansko, Okružní) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 221 autobus
Ceny IDS JMK 221 (Blansko, Okružní) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
221 (IDS JMK)
První zastávka 221 autobus cesty je Blansko, Písečná, Penzion a poslední zastávka je Blansko, Okružní. 221 (Blansko, Okružní) je v provozu během každý den.
Další informace: 221 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 36 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 221 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 221 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 221 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 221 (Blansko, Okružní) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 221 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 221, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 77 - Úzká - Slatinka/ Jízdní řád
- 42 - Královo Pole, nádraží - Ivanovice, Globus/ Jízdní řád
- 273 - Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic/ Jízdní řád
- 257 - Olešnice, nám. - Boskovice, 17. listopadu/ Jízdní řád
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád
- 521 - Hrušovany u Brna, žel. st. - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 304 - Kuřim, Podlesí - Řečkovice, nádraží/ Jízdní řád
- 565 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 664 - Kyjov, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 812 - Dukovany, EDU - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 232 - Blansko, aut. st. - Bousín/ Jízdní řád
- XS31 - Bystřice nad Pern., železniční stanice - Bystřice nad Pernštejnem, Rovné
- 302 - Kuřim, Prefa - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 261 - Protivanov - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 567 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 62 - Červený kopec - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 211 - Bílovice nad Svitavou, Soběšická - Bílovice nad Svitavou, Soběšická/ Jízdní řád
- 931 - Strážnice, aut. st. - Veselí nad Moravou, Náklí/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 332 - Lomnice, náměstí - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád