Linka 25
Bílá Hora
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 25 tramvaj (Aktualizováno)
25 tramvaj ה má 56 stanic odjíždí z Ústřední Dílny Dp a končí v Bílá Hora.
Vyberte 25 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Bílá Hora (56 zastávek)
Ústřední Dílny Dp
Na Homoli
Malešická Továrna
Depo Hostivař
Nové Strašnice
Limuzská
Zborov - Strašnické Divadlo
Solidarita
Vinice
Krematorium Strašnice
Vinohradské Hřbitovy
Želivského
Želivského
Nákladové Nádraží Žižkov
Biskupcova
Krejcárek
Palmovka
Palmovka
Palmovka
Invalidovna
Urxova
Křižíkova
Karlínské Náměstí
Florenc
Bílá Labuť
Masarykovo Nádraží
Náměstí Republiky
Dlouhá Třída
Strossmayerovo Náměstí
Veletržní Palác
Výstaviště
Nádraží Holešovice
Ortenovo Náměstí
Dělnická
Tusarova
Holešovická Tržnice
Vltavská
Strossmayerovo Náměstí
Kamenická
Letenské Náměstí
Korunovační
Sparta
Hradčanská
Prašný Most
Vozovna Střešovice
Park Maxe Van Der Stoela
Malovanka
Marjánka
Drinopol
U Kaštanu
Břevnovský Klášter
Říčanova
Vypich
Obora Hvězda
Malý Břevnov
Bílá Hora
25 Často kladené dotazy
V kolik začne 25 tramvaj fungovat?
Služby na 25 tramvaj začínají v 00:07 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 25 tramvaj fungovat?
Služby na 25 tramvaj končí v 23:47 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 25 tramvaj?
Kdy přijde linka Bílá Hora Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bílá Hora Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 25 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 25. tramvaj stanice.
25 tramvaj Jízdní řád
25 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:07 - 23:47
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:07 - 23:47 | 7 - 15 |
út | 00:07 - 23:47 | 7 - 15 |
st | 00:07 - 23:47 | 7 - 15 |
čt | 00:07 - 23:47 | 7 - 15 |
pá | 00:07 - 23:47 | 7 - 15 |
so | 00:07 - 23:47 | 9 - 20 |
ne | 00:07 - 23:47 | 9 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 25 (od Ústřední Dílny Dp), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 25 v reálném čase. (Bílá Hora) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 25 tramvaj
Ceny DPP 25 (Bílá Hora) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
25 (DPP)
První zastávka 25 tramvaj cesty je Ústřední Dílny Dp a poslední zastávka je Bílá Hora. 25 (Bílá Hora) je v provozu během každý den.
Další informace: 25 má 56 stanic a celková doba cesty je zhruba 38 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 25 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 25 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 25 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 25 (Bílá Hora) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 25 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 25, v Praha
25 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 4 - Slivenec - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 9 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 1 - Sídliště Petřiny - Spojovací/ Jízdní řád
- 15 - Kotlářka - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 90 - Olšanské hřbitovy - Lazarská / Palackého náměstí/ Jízdní řád
- 98 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 22 - Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 93 - Sídliště Ďáblice - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 8 - Nádraží Podbaba - Starý Hloubětín/ Jízdní řád
- 3 - Březiněveská - Nádraží Braník - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 91 - Divoká Šárka - Staré Strašnice/ Jízdní řád
- 96 - Sídliště Petřiny - Spořilov/ Jízdní řád
- 99 - Sídliště Řepy - Zahradní Město/ Jízdní řád
- 24 - Vozovna Kobylisy - Náměstí bratří Synků/ Jízdní řád
- 34 - Libeňský most - Vozovna Kobylisy/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 94 - Slivenec - Lehovec/ Jízdní řád
- 31 - Palmovka - Spojovací/ Jízdní řád