Linka 264
Sudějovická - Hulická
ARRIVA PRAHA s.r.o
Jízdní řád a zastávky ARRIVA PRAHA s.r.o 264 autobus (Aktualizováno)
264 autobus ה má 11 zastávek odjíždí z Polesná a končí v Sudějovická.
Vyberte 264 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sudějovická (11 zastávek)
Polesná
Hulická
Hulická
Újezd Nad Lesy
Sudějovická
Zbyslavská
Rohožnická
Sídliště Rohožník
Rohožnická
Zbyslavská
Sudějovická
264 Často kladené dotazy
V kolik začne 264 autobus fungovat?
Služby na 264 autobus začínají v 12:45 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 264 autobus fungovat?
Služby na 264 autobus končí v 13:45 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 264 autobus?
Kdy přijde linka Sudějovická - Hulická Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Sudějovická - Hulická Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 264 autobus společnosti ARRIVA PRAHA s.r.o na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 264 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 264 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 264. autobus zastávka.
264 autobus Jízdní řád
264 autobus cesta je v provozu pondělí, úterý, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 12:45 - 13:45
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 12:45 - 13:45 | 60 |
út | 12:45 - 13:45 | 60 |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 12:45 - 13:45 | 60 |
pá | 12:45 - 13:45 | 60 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ARRIVA PRAHA s.r.o autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 264 (od Polesná), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 264 v reálném čase. (Sudějovická) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA PRAHA s.r.o.
Jízdné za linku 264 autobus
Ceny ARRIVA PRAHA s.r.o 264 (Sudějovická) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA PRAHA s.r.o najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA PRAHA s.r.o.
264 (ARRIVA PRAHA s.r.o)
První zastávka 264 autobus cesty je Polesná a poslední zastávka je Sudějovická. 264 (Sudějovická) je v provozu během pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Další informace: 264 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 10 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA PRAHA s.r.o navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 264 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 264 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 264 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 264 (Sudějovická) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 264 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA PRAHA s.r.o autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA PRAHA s.r.o nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA PRAHA s.r.o a jakýkoli autobus, včetně linky 264, v Praha
264 - Alternativní cíle
ARRIVA PRAHA s.r.o linky v Praha
- 163 - Depo Hostivař - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 208 - Depo Hostivař - Obchodní centrum Štěrboholy - Vinice Dolní Počernice/ Jízdní řád
- 479 - Neratovice,Korycany - Veliká Ves - Neratovice/ Jízdní řád
- 484 - Úvaly - Horoušany - Úvaly/ Jízdní řád
- 677 - Úvaly - Vyšehořovice - Nehvizdy/ Jízdní řád
- 211 - Nádraží Klánovice - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 204 - Stavební zóna Horní Počernice - Sídliště Petrovice/ Jízdní řád
- 362 - Praha,Budějovická - Jílové u Prahy,náměstí/ Jízdní řád
- 653 - Ondřejov - Kaliště,Poddubí/ Jízdní řád
- 582 - Strančice - Tehov - Světice - Říčany/ Jízdní řád
- 465 - Chocerady - Chocerady,Samechov/ Jízdní řád
- 348 - Praha,Bulovka - Obříství/ Jízdní řád
- 268 - Želivského - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 273 - Depo Hostivař - Sídliště Skalka/ Jízdní řád
- 343 - Praha,Nádraží Klánovice-sever - Nehvizdy,Škola/ Jízdní řád
- 846 - Čechtice/Dolní Kralovice - Ledeč nad Sázavou/ Jízdní řád
- 685 - Strančice - Mnichovice - Zvánovice - Černé Voděrady/ Jízdní řád
- 228 - Poliklinika Malešice - Obchodní centrum Štěrboholy - Benice/ Jízdní řád
- 333 - Praha,Kačerov - Březová-Oleško,Oleško/ Jízdní řád
- 344 - Praha,Černý Most - Horoušany,U rybníka/ Jízdní řád