Linka 266
Nové Butovice - Zadní Kopanina
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 266 autobus (Aktualizováno)
266 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Řeporyjské Náměstí a končí v Nové Butovice.
Přehled jízdního řádu 266 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 07:30. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 266 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nové Butovice (12 zastávek)
Řeporyjské Náměstí
Náměstí U Lva
Slatinová
Raichlova
Amforová
Luka
Kovářova - Kd Mlejn
Mládí
Nová Kolonie
Hůrka
Poliklinika Lípa
Nové Butovice
266 Často kladené dotazy
V kolik začne 266 autobus fungovat?
Služby na 266 autobus začínají v 07:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 266 autobus fungovat?
Služby na 266 autobus končí v 07:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 266 autobus?
Kdy přijde linka Nové Butovice - Zadní Kopanina Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nové Butovice - Zadní Kopanina Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 266 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 266. autobus zastávka.
266 autobus Jízdní řád
266 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:30 | Jediný odjezd |
út | 07:30 | Jediný odjezd |
st | 07:30 | Jediný odjezd |
čt | 07:30 | Jediný odjezd |
pá | 07:30 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 266 (od Řeporyjské Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 266 v reálném čase. (Nové Butovice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 266 autobus
Ceny DPP 266 (Nové Butovice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
266 (DPP)
První zastávka 266 autobus cesty je Řeporyjské Náměstí a poslední zastávka je Nové Butovice. 266 (Nové Butovice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 266 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 266 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 266 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 266 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 266 (Nové Butovice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 266 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 266, v Praha
266 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- X94 - Palmovka - Tusarova - Palmovka/ Jízdní řád
- 364 - Praha,Depo Hostivař - Doubek/ Jízdní řád
- 121 - Poliklinika Budějovická - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 363 - Praha,Opatov - Velké Popovice,Todice/ Jízdní řád
- 154 - Strašnická - Sídliště Libuš/ Jízdní řád
- 129 - Smíchovské nádraží - Baně/ Jízdní řád
- 351 - Praha,Letňany - Neratovice,železniční stanice/ Jízdní řád
- 267 - Habrová - Olšanské náměstí/ Jízdní řád
- 916 - Palmovka - Vinořský hřbitov/ Jízdní řád
- 229 - Depo Hostivař - Sídliště Uhříněves - Královice/ Jízdní řád
- 149 - Dejvická - Stodůlky-Bavorská/ Jízdní řád
- 181 - Černý Most - Opatov/ Jízdní řád
- 147 - Dejvická - Výhledy/ Jízdní řád
- 910 - Terminál 1 / Letiště - Na Beránku/ Jízdní řád
- 160 - Dejvická - Lysolaje - Výhledy/ Jízdní řád
- 329 - Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí/ Jízdní řád
- 143 - Dejvická - Stadion Strahov/ Jízdní řád
- 150 - Želivského - Na Beránku/ Jízdní řád
- 256 - Knovízská - Mokrá/ Jízdní řád
- 352 - Praha, Luka - Jinočany, náměstí/ Jízdní řád