Linka 271
Letovice, Tyršova Parkoviště
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 271 autobus (Aktualizováno)
271 autobus (Letovice, Tyršova Parkoviště) má 16 zastávek odjíždí z Velké Opatovice, Aut.St. a končí v Letovice, Tyršova Parkoviště.
Vyberte 271 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Letovice, Tyršova Parkoviště (16 zastávek)
Velké Opatovice, Aut.St.
Velké Opatovice, Velká Roudka
Malá Roudka, Rozc.0.5
Malá Roudka, Skočova Lhota
Malá Roudka
Velké Opatovice, Svárov
Letovice, Chlum
Velké Opatovice, Bezděčí, Rozcestí
Velké Opatovice, Bezděčí
Velké Opatovice, Bezděčí, Rozcestí
Letovice, Novičí, Rozc.0.5
Letovice, Havírna
Letovice, Kovošrot
Letovice, Železniční Stanice
Letovice, Náměstí
Letovice, Tyršova Parkoviště
271 Často kladené dotazy
V kolik začne 271 autobus fungovat?
Služby na 271 autobus začínají v 05:49 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 271 autobus fungovat?
Služby na 271 autobus končí v 15:09 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 271 autobus?
Kdy přijde linka Letovice, Tyršova Parkoviště autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Letovice, Tyršova Parkoviště autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 271 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 271. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 271 (od Velké Opatovice, Aut.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 271 v reálném čase. (Letovice, Tyršova Parkoviště) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 271 autobus
Ceny IDS JMK 271 (Letovice, Tyršova Parkoviště) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
271 (IDS JMK)
První zastávka 271 autobus cesty je Velké Opatovice, Aut.St. a poslední zastávka je Letovice, Tyršova Parkoviště. 271 (Letovice, Tyršova Parkoviště) je v provozu během víkendy.
Další informace: 271 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 34 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 271 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 271 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 271 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 271 (Letovice, Tyršova Parkoviště) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 271 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 271, v Brno
271 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 821 - Božice, škola - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- XS6 - Staré Město u Uherského Hradiště - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 163 - Velká Bíteš, náměstí - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 272 - Letovice, u školy - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- XR12 - Rousínov, žel. st. - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 601 - ÚAN Zvonařka - Slavkov u Brna, poliklinika/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 661 - Kyjov, aut. st. - Násedlovice/ Jízdní řád
- 291 - Velké Opatovice, aut.st. - Horní Štěpánov, točna/ Jízdní řád
- 52 - Zoologická zahrada - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 443 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 151 - Jírova - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- XS61 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Bzenec, železniční stanice/ Jízdní řád
- 753 - Pačlavice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 165 - Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 321 - Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky/ Jízdní řád
- Š86 - Loosova - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 273 - Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic/ Jízdní řád
- 512 - Modřice, železniční stanice - Kupařovice/ Jízdní řád
- 931 - Strážnice, aut. st. - Veselí nad Moravou, Náklí/ Jízdní řád