Linka 272
Velké Opatovice, Aut.St.
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 272 autobus (Aktualizováno)
272 autobus ה má 26 zastávek odjíždí z Letovice, U Školy a končí v Velké Opatovice, Aut.St..
Vyberte 272 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Velké Opatovice, Aut.St. (26 zastávek)
Letovice, U Školy
Letovice, Alb.Krejčího
Letovice, Náměstí
Letovice, Železniční Stanice
Letovice, Havírna Rozcestí
Letovice, Letostroj II
Letovice, Borová
Skrchov, Točna
Letovice, Dolní Smržov
Letovice, Dolní Smržov, Jednota
Deštná, Rumberk
Deštná
Horní Smržov
Horní Smržov, Jednota
Roubanina
Roubanina, Roubanská
Slatina, Na Červené
Slatina, Rozcestí
Slatina, Náves
Březina, Kaple
Slatina, Náves
Slatina, Rozc.Ii
Velké Opatovice, Korbelova Lhota
Velké Opatovice, Brťov
Velké Opatovice, Zádvoří
Velké Opatovice, Aut.St.
272 Často kladené dotazy
V kolik začne 272 autobus fungovat?
Služby na 272 autobus začínají v 04:48 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 272 autobus fungovat?
Služby na 272 autobus končí v 19:09 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 272 autobus?
Kdy přijde linka Velké Opatovice, Aut.St. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Velké Opatovice, Aut.St. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 272 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 272. autobus zastávka.
272 autobus Jízdní řád
272 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:48 - 22:54
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:48 - 22:54 | 37 - 180 |
út | 04:48 - 22:54 | 37 - 180 |
st | 04:48 - 22:54 | 37 - 180 |
čt | 04:48 - 22:54 | 37 - 180 |
pá | 04:48 - 22:54 | 37 - 180 |
so | 07:09 - 19:09 | 302 - 418 |
ne | 07:09 - 19:09 | 120 - 418 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 272 (od Letovice, U Školy), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 272 v reálném čase. (Velké Opatovice, Aut.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 272 autobus
Ceny IDS JMK 272 (Velké Opatovice, Aut.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
272 (IDS JMK)
První zastávka 272 autobus cesty je Letovice, U Školy a poslední zastávka je Velké Opatovice, Aut.St.. 272 (Velké Opatovice, Aut.St.) je v provozu během každý den.
Další informace: 272 má 26 zastávek a celková doba cesty je zhruba 39 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 272 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 272 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 272 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 272 (Velké Opatovice, Aut.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 272 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 272, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 510 - Radostice, sokolovna - Modřice, Olympia/ Jízdní řád
- 573 - Prušánky, obecní úřad - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 820 - Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola/ Jízdní řád
- 67 - Jundrov - Avion Shopping Park
- 563 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 211 - Bílovice nad Svitavou, Soběšická - Bílovice nad Svitavou, Soběšická/ Jízdní řád
- 673 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, nemocnice/ Jízdní řád
- 47 - Staré Černovice - Úzká/ Jízdní řád
- 340 - Lomnice, škola - Doubravník, náměstí/ Jízdní řád
- 49 - Úzká - Mariánské náměstí/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 545 - Hustopeče, autobusové nádraží - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 912 - Bzenec, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 574 - Podivín, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- N92 - Černého - Halasovo náměstí/ Jízdní řád
- 530 - Drnholec - Vranovice, žel.st./ Jízdní řád
- 245 - Lysice, pohostinství - Kunice/ Jízdní řád
- 566 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád