Jízdní řád 573 – Hrušky
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Břeclav, Autobusové Nádraží | 7:06 |
Břeclav, Stará Břeclav, Skopalíkova | 7:10 |
Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná | 7:11 |
Hrušky, Motorest | 7:15 |
Hrušky | 7:24 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 573 (Hrušky)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 573, Hrušky, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Břeclav, Autobusové Nádraží stanice do Hrušky stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.