קו 28
באר יעקב←רמלה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 28 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 28 (באר יעקב←רמלה) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית חולים שמואל הרופא ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 28 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר יעקב←רמלה (27 תחנות)
בית חולים שמואל הרופא
הבנים/דיזינגוף
קופת חולים כללית
דיזנגוף/איילה
איילה/שחף
ת''ת שבט הלוי/שא נס
מרכז מסחרי/קרן היסוד
הרב קוק/קרן היסוד
אליהו/הרב קוק
שדרות יצחק שמיר/עמק
גיא/שדרות יצחק שמיר
שדות/עומר
שער ירושלים/4313
צומת ניר צבי
רימון/איתן
רימון/גפן
דקל/ערבה
דקל/צאלון
צאלון/דקל
צאלון/איתן
צומת מחנה 104
שדרות הרצל/שיבת ציון
הרצל/וייצמן
שדרות הרצל/דני מס
שדרות הרצל/שפירא
שוק עירוני/שדרות הרצל
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 28
מתי מתחיל לפעול קו 28?
קו 28 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 28 מפסיק לעבוד?
קו 28 מפסיק לפעול ב-13:45 בשישי
מתי מגיע קו 28?
כדי לראות מתי קו באר יעקב←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר יעקב←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 28 (באר יעקב←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר יעקב←רמלה (באר יעקב←רמלה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 28 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 28 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 28 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 28 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 28
קו האוטובוס 28, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 21:00 | 60 |
ב׳ | 06:00 - 21:00 | 60 |
ג׳ | 06:40 - 22:00 | 80 - 120 |
ד׳ | 06:00 - 21:00 | 60 |
ה׳ | 06:00 - 21:00 | 60 |
ו׳ | 09:45 - 13:45 | 60 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל28 (מ בית חולים שמואל הרופא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 28 (באר יעקב←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 28
תעריף הנסיעה ב28 (באר יעקב←רמלה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
28 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 28 היא בית חולים שמואל הרופא והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 28 (באר יעקב←רמלה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 28. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 28.
מעקב אחר קו האוטובוס 28 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 28 (באר יעקב←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 28 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 28 ב-ישראל
28 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 875 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17/ לוח זמנים
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 1 - הדסים-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 210 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 57 - חניון דרומי/איסוף-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים /חרצית-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 13 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף שוהם-שוהם-27/ לוח זמנים
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 63 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-21
- 58 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט-מודיעין עילית-11/ לוח זמנים