Linka 332
Praha,Budějovická - Neveklov
ARRIVA PRAHA s.r.o
Jízdní řád a zastávky ARRIVA PRAHA s.r.o 332 autobus (Aktualizováno)
332 autobus ה má 20 zastávek odjíždí z Budějovická a končí v Jílové U Prahy, Náměstí.
Vyberte 332 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Jílové U Prahy,Náměstí (20 zastávek)
Budějovická
Nemocnice Krč
Ikem
U Tří Svatých
Betáň
Pramenná
Vestec, Safina
Vestec, Obchodní Centrum
Vestec, Šátalka
Jesenice, Bytovky
Jesenice
Psáry, Dolní Jirčany
Psáry, Štědřík
Psáry
Psáry, Domov Laguna
Jílové U Prahy, Rozc.Radlík
Jílové U Prahy, Radlík
Jílové U Prahy, Za Humny
Jílové U Prahy, Pražská
Jílové U Prahy, Náměstí
332 Často kladené dotazy
V kolik začne 332 autobus fungovat?
Služby na 332 autobus začínají v 00:16 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 332 autobus fungovat?
Služby na 332 autobus končí v 23:00 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 332 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Budějovická - Neveklov Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Budějovická - Neveklov Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 332 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 332. autobus zastávka.
332 autobus Jízdní řád
332 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:16 - 23:05
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:16 - 23:05 | 15 - 35 |
út | 00:16 - 23:05 | 15 - 35 |
st | 00:16 - 23:05 | 15 - 35 |
čt | 00:16 - 23:05 | 15 - 35 |
pá | 00:16 - 23:05 | 15 - 35 |
so | 00:16 - 23:00 | 30 - 58 |
ne | 00:16 - 23:00 | 30 - 58 |
Provozní upozornění pro ARRIVA PRAHA s.r.o autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 332 (od Budějovická), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 332 v reálném čase. (Jílové U Prahy,Náměstí) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA PRAHA s.r.o.
Jízdné za linku 332 autobus
Ceny ARRIVA PRAHA s.r.o 332 (Jílové U Prahy,Náměstí) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA PRAHA s.r.o najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA PRAHA s.r.o.
332 (ARRIVA PRAHA s.r.o)
První zastávka 332 autobus cesty je Budějovická a poslední zastávka je Jílové U Prahy, Náměstí. 332 (Jílové U Prahy,Náměstí) je v provozu během každý den.
Další informace: 332 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 42 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA PRAHA s.r.o navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 332 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 332 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 332 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 332 (Jílové U Prahy,Náměstí) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 332 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA PRAHA s.r.o autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA PRAHA s.r.o nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA PRAHA s.r.o a jakýkoli autobus, včetně linky 332, v Praha
332 - Alternativní cíle
ARRIVA PRAHA s.r.o linky v Praha
- 391 - Praha,Nádraží Klánovice - Úvaly,žel.st./ Jízdní řád
- 489 - Strančice - Mnichovice - Struhařov - Klokočná - Mukařov - Louňovice/ Jízdní řád
- 303 - Praha,Černý Most - Křenice/ Jízdní řád
- 656 - Hovorčovice - Zlonín - Hovorčovice/ Jízdní řád
- 163 - Depo Hostivař - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 484 - Úvaly - Horoušany - Úvaly/ Jízdní řád
- 220 - Černý Most - K Zelenči - Černý Most/ Jízdní řád
- 273 - Depo Hostivař - Sídliště Skalka/ Jízdní řád
- 209 - Letňany - Ve Žlíbku - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 341 - Praha,Obchodní náměstí - Jílové u Prahy,náměstí/ Jízdní řád
- 582 - Strančice - Tehov - Světice - Říčany/ Jízdní řád
- 335 - Praha,Budějovická - Kamenice,Kult.dům/ Jízdní řád
- 462 - Mnichovice - Strančice - Kunice,Všešímy/ Jízdní řád
- 333 - Praha,Kačerov - Březová-Oleško,Oleško/ Jízdní řád
- 211 - Nádraží Klánovice - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 362 - Praha,Budějovická - Jílové u Prahy,náměstí/ Jízdní řád
- 223 - Sídliště Černý Most - Černý Most - Sídliště Horní Počernice/ Jízdní řád
- 677 - Úvaly - Vyšehořovice - Nehvizdy/ Jízdní řád
- 473 - Neratovice - Zálezlice - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- 441 - Jílové u Prahy - Jílové u Prahy,Luka pod Medníkem/ Jízdní řád