Linka 333
Osiky, Točna
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 333 autobus (Aktualizováno)
333 autobus ה má 23 zastávek odjíždí z Tišnov, Železniční Stanice a končí v Osiky, Točna.
Vyberte 333 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Osiky, Točna (23 zastávek)
Tišnov, Železniční Stanice
Tišnov, Nádražní
Tišnov, Riegrova
Tišnov, Kukýrna
Tišnov, Lomnická
Lomnička, Obecní Úřad
Šerkovice
Lomnice, Řepka
Lomnice, Brusná, Rozcestí
Lomnice, Škola
Lomnice, Náměstí
Lomnice, Družstevní
Lomnice, Internát
Strhaře, Rozcestí
Strhaře
Strhaře, Žleby, Pila
Strhaře, Žleby, Kamenolom
Osiky, Rozcestí
Brumov, Rozcestí 0.5
Brumov, Dolní Konec
Brumov
Osiky
Osiky, Točna
333 Často kladené dotazy
V kolik začne 333 autobus fungovat?
Služby na 333 autobus začínají v 04:38 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 333 autobus fungovat?
Služby na 333 autobus končí v 20:39 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 333 autobus?
Kdy přijde linka Osiky, Točna Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Osiky, Točna Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 333 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 333. autobus zastávka.
333 autobus Jízdní řád
333 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:38 - 22:39
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:38 - 22:39 | 59 - 270 |
út | 04:38 - 22:39 | 59 - 270 |
st | 04:38 - 22:39 | 59 - 270 |
čt | 04:38 - 22:39 | 59 - 270 |
pá | 04:38 - 22:39 | 59 - 270 |
so | 06:39 - 20:39 | 120 - 240 |
ne | 06:39 - 20:39 | 120 - 240 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 333 (od Tišnov, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 333 v reálném čase. (Osiky, Točna) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 333 autobus
Ceny IDS JMK 333 (Osiky, Točna) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
333 (IDS JMK)
První zastávka 333 autobus cesty je Tišnov, Železniční Stanice a poslední zastávka je Osiky, Točna. 333 (Osiky, Točna) je v provozu během každý den.
Další informace: 333 má 23 zastávek a celková doba cesty je zhruba 57 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 333 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 333 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 333 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 333 (Osiky, Točna) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 333 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 333, v Brno
333 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 301 - Královo Pole, nádraží - Bystré, městský úřad/ Jízdní řád
- 520 - Vranovice, žel.st. - Židlochovice, aut. st./ Jízdní řád
- 48 - Prace, Mohyla míru - Úzká/ Jízdní řád
- 159 - Rohatec, Soboňky - Mutěnice, škola/ Jízdní řád
- 334 - Bystřice nad Pern., Novoměstská - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 802 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Nesachleby/ Jízdní řád
- 272 - Letovice, u školy - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 290 - Jevíčko, nám. - Cetkovice/ Jízdní řád
- 755 - Želeč, křižovatka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 233 - Benešov - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 504 - Pohořelice, náměstí - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- N89 - U Luhu - Prace, točna/ Jízdní řád
- 231 - Blansko, aut. st. - Studnice/ Jízdní řád
- Š88 - Zoologická zahrada - ZŠ Jana Babáka/ Jízdní řád
- 154 - Židlochovice, železniční stanice - Ivančice, Oslavanská/ Jízdní řád
- 67 - Jundrov - Avion Shopping Park
- 250 - Boskovice, hřbitov - Černá Hora, nám./ Jízdní řád
- 611 - Sokolnice, železniční stanice - Lovčičky/ Jízdní řád
- 151 - Jírova - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 441 - Hrotovice, autobusové nádraží - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád