Linka 663
Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st.
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 663 autobus (Aktualizováno)
663 autobus (Dubňany, Kostel) má 16 zastávek odjíždí z Hodonín, Autobusové Nádraží a končí v Dubňany, Kostel.
Vyberte 663 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Dubňany, Kostel (16 zastávek)
Hodonín, Autobusové Nádraží
Hodonín, Brněnská
Hodonín, Sts
Dubňany, Škola
Dubňany, U Mlýna
Dubňany, Pivnice
Dubňany, Kaplička
Dubňany, Učiliště
Dubňany, Rozcestí K Železniční Stanici
Dubňany, Jarohněvice
Dubňany, Rozcestí K Železniční Stanici
Dubňany, Učiliště
Dubňany, Školka
Dubňany, Horní Huť
Dubňany, Náměstí
Dubňany, Kostel
663 Často kladené dotazy
V kolik začne 663 autobus fungovat?
Služby na 663 autobus začínají v 05:42 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 663 autobus fungovat?
Služby na 663 autobus končí v 22:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 663 autobus?
Kdy přijde linka Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st. autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st. autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 663 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 663. autobus zastávka.
663 autobus Jízdní řád
663 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:42 - 22:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:42 - 22:30 | 20 - 103 |
út | 05:42 - 22:30 | 20 - 103 |
st | 05:42 - 22:30 | 20 - 103 |
čt | 05:42 - 22:30 | 20 - 103 |
pá | 05:42 - 22:30 | 20 - 103 |
so | 06:47 - 22:32 | 120 - 253 |
ne | 06:47 - 22:32 | 120 - 253 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 663 (od Hodonín, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 663 v reálném čase. (Dubňany, Kostel) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 663 autobus
Ceny IDS JMK 663 (Dubňany, Kostel) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
663 (IDS JMK)
První zastávka 663 autobus cesty je Hodonín, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Dubňany, Kostel. 663 (Dubňany, Kostel) je v provozu během každý den.
Další informace: 663 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 22 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 663 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 663 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 663 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 663 (Dubňany, Kostel) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 663 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 663, v Brno
663 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- XS21 - Skalice nad Svitavou, žel.st. - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 720 - Holubice, Curdík - Pozořice, náměstí/ Jízdní řád
- 643 - Brankovice, škola - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 832 - Pavlice, na kopci - Moravské Budějovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 422 - Hlína - Zastávka, železniční stanice/ Jízdní řád
- 814 - Biskupice-Pulkov, Pulkov - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 224 - Blansko, aut. st. - Blansko, Hořice/ Jízdní řád
- 107 - Vyškov, Autobusové nádraží - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 165 - Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 430 - Rapotice, železniční stanice - Ivančice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 108 - Hlavní nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 48 - Prace, Mohyla míru - Úzká/ Jízdní řád
- 62 - Červený kopec - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 730 - Vyškov, Autobusové nádraží - Rousínov, EDP/ Jízdní řád
- 336 - Vratislávka - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 744 - Vyškov, Fritzmeier - Vyškov, Dědice, kasárna/ Jízdní řád
- N94 - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice - Modřice, Olympia/ Jízdní řád