Linka 338
Praha,Smíchovské nádraží - Hradištko,Pikovice,Most
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 338 autobus (Aktualizováno)
338 autobus ה má 8 zastávek odjíždí z Hradištko, Pikovice, Most a končí v Hradištko, Brunšov.
Vyberte 338 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hradištko,Brunšov (8 zastávek)
Hradištko, Pikovice, Most
Hradištko, Pikovice, Obec
Hradištko, Pikovice, POD Medníkem
Hradištko, Osada
Hradištko, Zámek
Hradištko, U Rybníčku
Hradištko, Rajchardov
Hradištko, Brunšov
338 Často kladené dotazy
V kolik začne 338 autobus fungovat?
Služby na 338 autobus začínají v 00:00 dne úterý, pátek, sobota.
V kolik přestává 338 autobus fungovat?
Služby na 338 autobus končí v 20:40 dne neděle, středa, sobota.
V kolik dorazí 338 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Smíchovské nádraží - Hradištko,Pikovice,Most Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Smíchovské nádraží - Hradištko,Pikovice,Most Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 338 autobus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 338 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 338 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 338. autobus zastávka.
338 autobus Jízdní řád
338 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 07:00 - 20:40
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:02 - 22:00 | 23 - 60 |
út | 00:00 - 22:00 | 23 - 60 |
st | 07:00 - 20:40 | 60 - 90 |
čt | 04:02 - 22:00 | 23 - 60 |
pá | 00:00 - 22:00 | 23 - 60 |
so | 00:00 - 20:40 | 60 - 100 |
ne | 07:00 - 20:40 | 60 - 90 |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 338 (od Hradištko, Pikovice, Most), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 338 v reálném čase. (Hradištko,Brunšov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 338 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 338 (Hradištko,Brunšov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
338 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 338 autobus cesty je Hradištko, Pikovice, Most a poslední zastávka je Hradištko, Brunšov. 338 (Hradištko,Brunšov) je v provozu během každý den.
Další informace: 338 má 8 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 338 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 338 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 338 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 338 (Hradištko,Brunšov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 338 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 338, v Praha
338 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 541 - Nymburk - Úmyslovice - Městec Králové - Dlouhopolsko/ Jízdní řád
- 631 - Nižbor - Beroun - Suchomasty - Všeradice/ Jízdní řád
- 764 - Mladá Boleslav - Dobrovice - Mcely/ Jízdní řád
- 510 - Příbram - Smolotely/ Jízdní řád
- 507 - MHD Příbram 507 Jiráskovy sady - Sázky - Zdaboř - II.poliklinika - Aut.nádr. - Kovohutě - Lhota u Příbramě,točna/ Jízdní řád
- 440 - Štěchovice - Štěchovice,Masečín/ Jízdní řád
- 734 - Mnichovo Hradiště - Mohelnice nad Jizerou - Sezemice/ Jízdní řád
- 512 - Příbram - Obecnice - Sádek/ Jízdní řád
- 719 - Mladá Boleslav - Bítouchov - Zvířetice/ Jízdní řád
- 552 - Sedlčany - Kamýk nad Vltavou/ Jízdní řád
- 716 - Boseň,Mužský - Mnichovo Hradiště,Sychrov - Boseň,Mužský/ Jízdní řád
- 530 - Příbram - Kamýk nad Vltavou/ Jízdní řád
- 549 - Sedlčany - Krásná Hora nad Vltavou - Klučenice/ Jízdní řád
- 439 - Nový Knín - Chotilsko,Živohošť/ Jízdní řád
- 407 - Praha,Smíchovské nádraží - Písek,aut.nádr./ Jízdní řád
- 713 - Mladá Boleslav - Obruby - Sobotka/ Jízdní řád
- 632 - Řevnice - Všeradice - Hostomice/ Jízdní řád
- 313 - Praha,Nádraží Radotín - Černošice,Žel.zast./ Jízdní řád
- 418 - Praha,Stodůlky - Jinočany,Logport/ Jízdní řád
- 766 - Březno - Lhotky - Rabakov/ Jízdní řád