Linka 340
Doubravník, Náměstí
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 340 autobus (Aktualizováno)
340 autobus (Doubravník, Náměstí) má 12 zastávek odjíždí z Lomnice, Náměstí a končí v Doubravník, Náměstí.
Přehled jízdního řádu 340 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 13:28. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 340 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Doubravník, Náměstí (12 zastávek)
Lomnice, Náměstí
Lomnice, Družstevní
Synalov, Rozcestí
Synalov
Synalov, Rozcestí
Ochoz U Tišnova
Běleč
Běleč, Křeptov
Běleč, Dolní Konec
Doubravník, Prudká, Rozcestí
Doubravník, Železniční Stanice
Doubravník, Náměstí
340 Často kladené dotazy
V kolik začne 340 autobus fungovat?
Služby na 340 autobus začínají v 13:28 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 340 autobus fungovat?
Služby na 340 autobus končí v 13:28 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 340 autobus?
Kdy přijde linka Doubravník, Náměstí autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Doubravník, Náměstí autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 340 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 340. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 340 (od Lomnice, Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 340 v reálném čase. (Doubravník, Náměstí) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 340 autobus
Ceny IDS JMK 340 (Doubravník, Náměstí) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
340 (IDS JMK)
První zastávka 340 autobus cesty je Lomnice, Náměstí a poslední zastávka je Doubravník, Náměstí. 340 (Doubravník, Náměstí) je v provozu během víkendy.
Další informace: 340 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 340 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 340 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 340 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 340 (Doubravník, Náměstí) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 340 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 340, v Brno
340 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- N96 - Starý Lískovec, smyčka - Mariánské údolí/ Jízdní řád
- 262 - Boskovice, aut.st. - Kořenec, točna/ Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 562 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 802 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Nesachleby/ Jízdní řád
- 831 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád
- 314 - Tišnov, železniční stanice - Kuřim, Prefa/ Jízdní řád
- 49 - Úzká - Dvůr v lese/ Jízdní řád
- 541 - Hustopeče, autobusové nádraží - Velké Hostěrádky, obecní úřad/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 446 - Loděnice, škola - Moravský Krumlov, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 801 - Znojmo, Hradiště, sýpka - Znojmo, Nemocnice/ Jízdní řád
- 521 - Hrušovany u Brna, žel. st. - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 52 - Ríšova - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 46 - Haškova - Erbenova/ Jízdní řád
- 664 - Kyjov, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 825 - Hluboké Mašůvky, hostinec - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 563 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 275 - Olešnice, nám. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád