Linka 361
Praha,Smíchovské nádraží - Dobříš,nám.
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 361 autobus (Aktualizováno)
361 autobus ה má 36 zastávek odjíždí z Smíchovské Nádraží a končí v Dobříšnám. (1).
Vyberte 361 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Dobříš,Nám. (36 zastávek)
Smíchovské Nádraží
Lihovar
Zbraslavské Náměstí
Most Závodu Míru
Na Plácku
Kamenolom Zbraslav
Strnady
Jíloviště, Výzkumný Ústav
Měchenice, Rozc.K Žel.St.
Měchenice
Davle, Na Javorce
Davle, U Pomníku
Davle, Obec
Davle, U Kiliána
Davle, Portus
Štěchovice
Slapy, Na Polesí
Slapy, Motorest
Slapy, Jednota
Buš
Buš, POD Klíčem
Čím, Hrdlička
Čím
Korkyně
Nový Knín, Sudovice
Nový Knín
Nový Knín, Starý Knín
Mokrovraty, U Statku
Mokrovraty
Mokrovraty, Vilová Čtvrť
Mokrovraty, Pouště, Rozc.
Stará Huť, Knínská
Stará Huť, Žel.Zast.
Dobříš, Žel.St.
Dobříš, U Pivovaru
Dobříšnám. (1)
361 Často kladené dotazy
V kolik začne 361 autobus fungovat?
Služby na 361 autobus začínají v 04:31 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 361 autobus fungovat?
Služby na 361 autobus končí v 13:16 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 361 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Smíchovské nádraží - Dobříš,nám. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Smíchovské nádraží - Dobříš,nám. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 361 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 361. autobus zastávka.
361 autobus Jízdní řád
361 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:31 - 21:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:31 - 21:15 | 5 - 120 |
út | 04:31 - 21:15 | 5 - 120 |
st | 04:31 - 21:15 | 5 - 120 |
čt | 04:31 - 21:15 | 5 - 120 |
pá | 04:31 - 21:15 | 5 - 120 |
so | 08:05 - 13:16 | 311 |
ne | 08:05 - 13:16 | 311 |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 361 (od Smíchovské Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 361 v reálném čase. (Dobříš,Nám.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 361 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 361 (Dobříš,Nám.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
361 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 361 autobus cesty je Smíchovské Nádraží a poslední zastávka je Dobříšnám. (1). 361 (Dobříš,Nám.) je v provozu během každý den.
Další informace: 361 má 36 zastávek a celková doba cesty je zhruba 93 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 361 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 361 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 361 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 361 (Dobříš,Nám.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 361 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 361, v Praha
361 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 719 - Mladá Boleslav - Bítouchov - Zvířetice/ Jízdní řád
- 739 - Bělá pod Bezdězem - Bakov nad Jizerou - Kněžmost/ Jízdní řád
- 529 - Hořovice - Hvozdec/ Jízdní řád
- 754 - Benešov - Sedlčany - Příbram/ Jízdní řád
- 502 - MHD Příbram 502 Brod,obec - Zdaboř - II. poliklinika - Svatá Hora/ Jízdní řád
- 488 - Příbram - Mirovice - Písek/ Jízdní řád
- 503 - MHD Příbram 503 Svatá Hora - Milínská - Zdaboř - Drkolnov - Březové Hory - Aut.nádr. - Svatá Hora/ Jízdní řád
- 724 - Mladá Boleslav - Dlouhá Lhota - Libáň - Kopidlno/ Jízdní řád
- 519 - Votice - Sedlčany/ Jízdní řád
- 520 - Dobříš - Nečín - Kamýk nad Vltavou/ Jízdní řád
- 480 - Příbram - Solenice - Milevsko/ Jízdní řád
- 309 - Praha,Zličín - Choteč - Praha,Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 733 - Mnichovo Hradiště - Loukovec - Sezemice/ Jízdní řád
- 258 - Hlubočepy - Štěpařská - Hlubočepy/ Jízdní řád
- 713 - Mladá Boleslav - Obruby - Sobotka/ Jízdní řád
- 766 - Březno - Lhotky - Rabakov/ Jízdní řád
- 440 - Štěchovice - Štěchovice,Masečín/ Jízdní řád
- 531 - Hořovice - Příbram/ Jízdní řád
- 392 - Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,aut.nádr./ Jízdní řád
- 638 - Všeradice - Beroun - Skryje - Branov/ Jízdní řád