Linka 423
Zastávka, Železniční Stanice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 423 autobus (Aktualizováno)
423 autobus (Zastávka, Železniční Stanice) má 24 zastávek odjíždí z Mohelno a končí v Zastávka, Železniční Stanice.
Vyberte 423 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Zastávka, Železniční Stanice (24 zastávek)
Mohelno
Mohelno, Sokolovna
Lhánice
Senorady
Senorady, U Kovárny
Biskoupky, Rozc.
Biskoupky
Nová Ves, Škola
Nová Ves, Host. U Slavíků
Oslavany, Dolina
Oslavany, Aut. St.
Oslavany, Železniční Stanice
Ivančice, Silo
Ivančice, Oslavanská
Ivančice, Náměstí
Ivančice, Škola
Neslovice
Tetčice, Neslovická
Tetčice, Žel. St.
Tetčice, Neslovická
Neslovice, Škola
Kratochvilka
Zastávka, Železniční Stanice
Zastávka, Železniční Stanice
423 Často kladené dotazy
V kolik začne 423 autobus fungovat?
Služby na 423 autobus začínají v 03:55 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 423 autobus fungovat?
Služby na 423 autobus končí v 20:05 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 423 autobus?
Kdy přijde linka Zastávka, Železniční Stanice autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Zastávka, Železniční Stanice autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 423 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 423. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 423 (od Mohelno), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 423 v reálném čase. (Zastávka, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 423 autobus
Ceny IDS JMK 423 (Zastávka, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
423 (IDS JMK)
První zastávka 423 autobus cesty je Mohelno a poslední zastávka je Zastávka, Železniční Stanice. 423 (Zastávka, Železniční Stanice) je v provozu během každý den.
Další informace: 423 má 24 zastávek a celková doba cesty je zhruba 50 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 423 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 423 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 423 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 423 (Zastávka, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 423 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 423, v Brno
423 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- XS2 - Křenovice, hor. žel. st. - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 450 - Jiřice u Miroslavi - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 802 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Nesachleby/ Jízdní řád
- 272 - Letovice, u školy - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 817 - Znojmo, autobusové nádraží - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel/ Jízdní řád
- 601 - ÚAN Zvonařka - Slavkov u Brna, poliklinika/ Jízdní řád
- 504 - Pohořelice, náměstí - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- 230 - Olomučany, točna - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 571 - Valtice, aut. st. - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 253 - Boskovice, 17. listopadu - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 151 - Jírova - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 819 - Znojmo, autobusové nádraží - Chvalovice, Hatě, FREEPORT/ Jízdní řád
- 809 - Znojmo, nám.Komenského - Znojmo, Popice, u kostela/ Jízdní řád
- 818 - Šatov, železniční stanice - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- Š86 - Loosova - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 650 - Koryčany, náměstí - Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice/ Jízdní řád
- 630 - Lovčičky - Hodějice, točna/ Jízdní řád
- 158 - Hrušovany nad Jevišovkou, Lidická, VÚPP - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád