Linka 809
Znojmo, Autobusové Nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 809 autobus (Aktualizováno)
809 autobus (Znojmo, Autobusové Nádraží) má 15 zastávek odjíždí z Znojmo, Popice, U Kostela a končí v Znojmo, Autobusové Nádraží.
Vyberte 809 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Znojmo, Autobusové Nádraží (15 zastávek)
Znojmo, Popice, U Kostela
Znojmo, Popice, U Kostela
Znojmo, Popice, U Hospody
Znojmo, Konice, Hostinec
Znojmo, Konice, POD Kopcem
Znojmo, Konice, Rozcestí
Nový Šaldorf-Sedlešovice, Modré Sklepy
Nový Šaldorf-Sedlešovice, U Bytovky
Nový Šaldorf-Sedlešovice, Sedlešovice
Znojmo, Melkusova, Plavecký Bazén
Znojmo, Dukelská, Sídliště
Znojmo, Vídeňská, U Školy
Znojmo, Vídeňská, Pražákova
Znojmo, Vídeňská, Na Rejdišti
Znojmo, Autobusové Nádraží
809 Často kladené dotazy
V kolik začne 809 autobus fungovat?
Služby na 809 autobus začínají v 05:32 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 809 autobus fungovat?
Služby na 809 autobus končí v 17:24 dne neděle.
V kolik dorazí 809 autobus?
Kdy přijde linka Znojmo, Autobusové Nádraží autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Znojmo, Autobusové Nádraží autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 809 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 809. autobus zastávka.
809 autobus Jízdní řád
809 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:32 - 18:45
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:32 - 18:45 | 60 - 156 |
út | 05:32 - 18:45 | 60 - 156 |
st | 05:32 - 18:45 | 60 - 156 |
čt | 05:32 - 18:45 | 60 - 156 |
pá | 05:32 - 22:38 | 60 - 132 |
so | 07:24 - 21:24 | 120 |
ne | 07:24 - 17:24 | 120 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 809 (od Znojmo, Popice, U Kostela), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 809 v reálném čase. (Znojmo, Autobusové Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 809 autobus
Ceny IDS JMK 809 (Znojmo, Autobusové Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
809 (IDS JMK)
První zastávka 809 autobus cesty je Znojmo, Popice, U Kostela a poslední zastávka je Znojmo, Autobusové Nádraží. 809 (Znojmo, Autobusové Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 809 má 15 zastávek a celková doba cesty je zhruba 19 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 809 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 809 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 809 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 809 (Znojmo, Autobusové Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 809 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 809, v Brno
809 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 663 - Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 78 - Modřice, Olympia - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 814 - Biskupice-Pulkov, Pulkov - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 510 - Modřice, Olympia - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 224 - Blansko, aut. st. - Blansko, Hořice/ Jízdní řád
- 254 - Boskovice, 17. listopadu - Letovice, Třebětín/ Jízdní řád
- 252 - Boskovice, aut.st. - Boskovice, Sušilova ZŠ II/ Jízdní řád
- 752 - Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 240 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Sloup/ Jízdní řád
- 52 - Ríšova - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 818 - Šatov, železniční stanice - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 574 - Podivín, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 108 - Hlavní nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 550 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 62 - Červený kopec - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 563 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 156 - Bučovice, aut. st. - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád