Linka 476
Neratovice - Kostelec nad Labem - Všetaty
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 476 autobus (Aktualizováno)
476 autobus ה má 6 zastávek odjíždí z Všetaty, Žel.St. a končí v Dřísy, Žel.St..
Přehled jízdního řádu 476 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 15:10. Provozní dny tohoto týdne: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Vyberte 476 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Dřísy,Žel.St. (6 zastávek)
Všetaty, Žel.St.
Všetaty
Čečelice
Konětopy
Dřísy
Dřísy, Žel.St.
476 Často kladené dotazy
V kolik začne 476 autobus fungovat?
Služby na 476 autobus začínají v 15:10 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 476 autobus fungovat?
Služby na 476 autobus končí v 15:10 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 476 autobus?
Kdy přijde linka Neratovice - Kostelec nad Labem - Všetaty Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Neratovice - Kostelec nad Labem - Všetaty Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 476 autobus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 476 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 476 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 476. autobus zastávka.
476 autobus Jízdní řád
476 autobus cesta je v provozu pondělí, úterý, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 15:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 15:10 | Jediný odjezd |
út | 15:10 | Jediný odjezd |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 15:10 | Jediný odjezd |
pá | 15:10 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 476 (od Všetaty, Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 476 v reálném čase. (Dřísy,Žel.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 476 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 476 (Dřísy,Žel.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
476 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 476 autobus cesty je Všetaty, Žel.St. a poslední zastávka je Dřísy, Žel.St.. 476 (Dřísy,Žel.St.) je v provozu během pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Další informace: 476 má 6 zastávek a celková doba cesty je zhruba 18 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 476 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 476 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 476 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 476 (Dřísy,Žel.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 476 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 476, v Praha
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 958 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Dolní náměstí/ Jízdní řád
- 408 - Praha,Nádraží Klánovice-sever - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 478 - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 373 - Praha,Kobylisy - Veliká Ves/ Jízdní řád
- 474 - Dobřeň - Mělník/ Jízdní řád
- 302 - Praha,Letňany - Veleň/ Jízdní řád
- 657 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 376 - Praha,Letňany - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 475 - Mělník - Horní Počaply - Bechlín/ Jízdní řád
- 370 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 346 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Nem. - Praha,Černý Most/ Jízdní řád
- 110 - Třeboradický hřbitov - Dolní Počernice/ Jízdní řád
- 349 - Praha,Ládví - Mělník,Mlazice/ Jízdní řád
- 768 - Benátky nad Jizerou - Dolní Slivno - Byšice/ Jízdní řád
- 369 - Praha,Ládví - Štětí,závod/ Jízdní řád
- 666 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Káraný/ Jízdní řád
- 375 - Praha,Českomoravská - Brandýs n.L.-St.Bol.,Žel.st./ Jízdní řád
- 379 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Aut.st./ Jízdní řád
- 691 - Mělník - Liběchov - Vidim/ Jízdní řád
- 464 - Mělník - Lužec nad Vltavou - Horní Beřkovice/ Jízdní řád