Linka 488
Chraštice
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 488 autobus (Aktualizováno)
488 autobus ה má 10 zastávek odjíždí z Zalužany a končí v Chraštice.
Vyberte 488 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Chraštice (10 zastávek)
Zalužany
Zalužany, Obú
Kozárovice, Lom
Kozárovice, Kaple
Kozárovice
Kozárovice, Holušice
Bukovany
Chraštice, Chraštičky, Varkač
Chraštice, Chraštičky, U Kapličky
Chraštice
488 Často kladené dotazy
V kolik začne 488 autobus fungovat?
Služby na 488 autobus začínají v 07:23 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 488 autobus fungovat?
Služby na 488 autobus končí v 16:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 488 autobus?
Kdy přijde linka Chraštice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Chraštice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 488 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 488. autobus zastávka.
488 autobus Jízdní řád
488 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:23 - 16:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:23 - 16:00 | 215 - 302 |
út | 07:23 - 16:00 | 215 - 302 |
st | 07:23 - 16:00 | 215 - 302 |
čt | 07:23 - 16:00 | 215 - 302 |
pá | 07:23 - 16:00 | 215 - 302 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 488 (od Zalužany), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 488 v reálném čase. (Chraštice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 488 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 488 (Chraštice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
488 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 488 autobus cesty je Zalužany a poslední zastávka je Chraštice. 488 (Chraštice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 488 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 14 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 488 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 488 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 488 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 488 (Chraštice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 488 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 488, v Praha
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 511 - Příbram - Milín - Březnice/ Jízdní řád
- 518 - Sedlčany - Prosenická Lhota - Křečovice/ Jízdní řád
- 565 - MHD Příbram 565 Jiráskovy sady - Sázky - Jesenice/ Jízdní řád
- 861 - Beroun,Jarov - Beroun,autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 547 - Hořovice - Kařez - Cerhovice/ Jízdní řád
- 520 - Dobříš - Nečín - Kamýk nad Vltavou/ Jízdní řád
- 541 - Nymburk - Úmyslovice - Městec Králové - Dlouhopolsko/ Jízdní řád
- 951 - Praha, Chaplinovo náměstí - Dobřichovice,Pošta/ Jízdní řád
- 631 - Nižbor - Beroun - Suchomasty - Všeradice/ Jízdní řád
- 531 - Hořovice - Příbram/ Jízdní řád
- 509 - Trhové Dušníky - Příbram - Láz/ Jízdní řád
- 392 - Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,aut.nádr./ Jízdní řád
- 407 - Praha,Smíchovské nádraží - Písek,aut.nádr./ Jízdní řád
- 769 - Rokytovec - Doubravička - Chotětov/ Jízdní řád
- 548 - Praskolesy - Hořovice - Zbiroh/ Jízdní řád
- 559 - Sedlčany - Nechvalice - Sedlec-Prčice/ Jízdní řád
- 522 - Rožmitál pod Třemšínem - Hvožďany/ Jízdní řád
- 642 - Jince - Praskolesy - Hořovice/ Jízdní řád
- 551 - Sedlčany - Kamýk nad Vltavou - Krásná Hora nad Vltavou/ Jízdní řád