Linka 530
Ivaň
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 530 autobus (Aktualizováno)
530 autobus ה má 3 zastávek odjíždí z Vranovice, Žel.St. a končí v Ivaň.
Vyberte 530 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ivaň (3 zastávek)
Vranovice, Žel.St.
Ivaň, Hájenka Plaček
Ivaň
530 Často kladené dotazy
V kolik začne 530 autobus fungovat?
Služby na 530 autobus začínají v 04:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 530 autobus fungovat?
Služby na 530 autobus končí v 18:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 530 autobus?
Kdy přijde linka Ivaň Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ivaň Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 530 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 530. autobus zastávka.
530 autobus Jízdní řád
530 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 04:15 - 18:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:15 - 18:15 | 60 |
út | 04:15 - 18:15 | 60 |
st | 04:15 - 18:15 | 60 |
čt | 04:15 - 18:15 | 60 |
pá | 04:15 - 18:15 | 60 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 530 (od Vranovice, Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 530 v reálném čase. (Ivaň) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 530 autobus
Ceny IDS JMK 530 (Ivaň) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
530 (IDS JMK)
První zastávka 530 autobus cesty je Vranovice, Žel.St. a poslední zastávka je Ivaň. 530 (Ivaň) je v provozu během víkendy.
Další informace: 530 má 3 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 530 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 530 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 530 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 530 (Ivaň) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 530 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 530, v Brno
530 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 405 - Zastávka, železniční stanice - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 520 - Vranovice, žel.st. - Židlochovice, aut. st./ Jízdní řád
- 54 - Zoologická zahrada - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 165 - Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 545 - Hustopeče, autobusové nádraží - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 932 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Nová Lhota, horní zastávka/ Jízdní řád
- X4 - Mostecká - Babická
- 272 - Letovice, u školy - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 151 - Jírova - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 513 - Modřice, železniční stanice - Jezeřany-Maršovice, točna/ Jízdní řád
- 106 - ÚAN Zvonařka - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- 350 - Milešín - Řikonín, železniční stanice/ Jízdní řád
- 912 - Bzenec, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- XR19 - Blansko, aut. st. - Hlavní nádraží
- 566 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 432 - Znojmo, autobusové nádraží - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- XS4 - Střelice - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 673 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, nemocnice/ Jízdní řád