Linka 530
Vranovice, Žel.St.
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 530 autobus (Aktualizováno)
530 autobus (Vranovice, Žel.St.) má 9 zastávek odjíždí z Drnholec a končí v Vranovice, Žel.St..
Vyberte 530 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vranovice, Žel.St. (9 zastávek)
Drnholec
Brod Nad Dyjí, Obecní Úřad
Pasohlávky, U Kostela
Pasohlávky, Rozcestí Ivaň
Pasohlávky, Aqualand Moravia
Pasohlávky, Rozcestí Ivaň
Ivaň
Ivaň, Hájenka Plaček
Vranovice, Žel.St.
530 Často kladené dotazy
V kolik začne 530 autobus fungovat?
Služby na 530 autobus začínají v 04:08 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 530 autobus fungovat?
Služby na 530 autobus končí v 18:14 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 530 autobus?
Kdy přijde linka Vranovice, Žel.St. autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vranovice, Žel.St. autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 530 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 530. autobus zastávka.
530 autobus Jízdní řád
530 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:08 - 18:14
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:08 - 18:14 | 9 - 120 |
út | 04:08 - 18:14 | 9 - 120 |
st | 04:08 - 18:14 | 9 - 120 |
čt | 04:08 - 18:14 | 9 - 120 |
pá | 04:08 - 18:14 | 9 - 120 |
so | 06:44 - 18:44 | 120 - 192 |
ne | 06:44 - 18:44 | 120 - 192 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 530 (od Drnholec), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 530 v reálném čase. (Vranovice, Žel.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 530 autobus
Ceny IDS JMK 530 (Vranovice, Žel.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
530 (IDS JMK)
První zastávka 530 autobus cesty je Drnholec a poslední zastávka je Vranovice, Žel.St.. 530 (Vranovice, Žel.St.) je v provozu během každý den.
Další informace: 530 má 9 zastávek a celková doba cesty je zhruba 24 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 530 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 530 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 530 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 530 (Vranovice, Žel.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 530 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 530, v Brno
530 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 252 - Boskovice, aut.st. - Boskovice, Sušilova ZŠ II/ Jízdní řád
- 811 - Znojmo, autobusové nádraží - Trstěnice/ Jízdní řád
- 210 - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice - Hostěnice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 640 - Rašovice, škola - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 444 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí/ Jízdní řád
- 109 - ÚAN Zvonařka - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- Š86 - Hlavní nádraží - Loosova/ Jízdní řád
- 570 - Mikulov, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 903 - Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 610 - Dambořice - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- E75 - Židenice, nádraží - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 256 - Boskovice, 17. listopadu - Olešnice, nám./ Jízdní řád
- 911 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 75 - Slatina, nádraží - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice/ Jízdní řád
- 932 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Nová Lhota, horní zastávka/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 158 - Hrušovany nad Jevišovkou, Lidická, VÚPP - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 543 - Šakvice, obecní úřad - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- E56 - Královo Pole, nádraží - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád