קו 55
קריית אונו←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 55 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 55 (קריית אונו←תל אביב-יפו) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קרית אונו ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 55 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית אונו←תל אביב-יפו (49 תחנות)
מסוף קרית אונו
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/שטרן
דרך לוי אשכול/התמר
קניון קריית אונו/דרך לוי אשכול
יחזקאל/בר יהודה
מרכז מסחרי גבעת סביון
הרמה/התבור
הרי יהודה / הרמה
הרי יהודה/עין שמש
יהודה הלוי/ישעיהו
מיכאל וולך/דרך לוי אשכול
מועצה דתית קריית אונו/דוד רמז
הנשיא / יהודה המכבי
הנשיא / שד' יעל
הנשיא/שד. יהודית
שדרות בן גוריון/הנשיא
ביה''ס ויצמן/מנדס
מנדס/גפונוב
דרך שיבא/עמק האלה
רמת אפעל/דרך שיבא
אלוף שדה/כביש 4
אלוף שדה/הירדן
אלוף שדה/דרך יצחק רבין
מסוף כורזין
גן רבקה/משמר הירדן
ההסתדרות/כ''ג
המאבק/מנורה
ויצמן/ריינס
ויצמן/צה''ל
ויצמן/ז'בוטינסקי
כצנלסון/קק''ל
כצנלסון/לכיש
ערבי נחל/בורוכוב
גשר דוד שיפמן /דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים
ארלוזורוב/דרך נמיר
ויצמן/בארי
ביה"ח איכילוב/ויצמן
בית המשפט/ויצמן
בית המשפט/שד' שאול המלך
כיכר רבין/אבן גבירול
עיריית תל אביב-יפו/אבן גבירול
ארלוזורוב/שלמה המלך
ארלוזורוב/דיזנגוף
הירקון/ארלוזורוב
ירקון/ויתקין
הירקון/ירמיהו
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 55
מתי מתחיל לפעול קו 55?
קו 55 מתחיל לפעול ב-00:00 ברביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 55 מפסיק לעבוד?
קו 55 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 55?
כדי לראות מתי קו קריית אונו←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית אונו←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 55 (קריית אונו←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית אונו←תל אביב-יפו (קריית אונו←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 55 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 55 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 55 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 55 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 55
קו 55 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:30 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 23:40 | 15 |
ב׳ | 05:15 - 23:30 | 15 - 20 |
ג׳ | 00:30 - 23:40 | 20 |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 15 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 15 |
ו׳ | 00:00 - 15:00 | 15 - 20 |
ש׳ | 18:00 - 23:45 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל55 (מ מסוף קרית אונו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 55 (קריית אונו←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 55
תעריף הנסיעה ב55 (קריית אונו←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
55 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 55 היא מסוף קרית אונו והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 55 (קריית אונו←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 55. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 55.
מעקב אחר קו האוטובוס 55 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 55 (קריית אונו←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 55 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 55 ב-ישראל
55 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 86 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 56 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 1 - הדסים-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 222 - רוז'ין/ הטוב והמטיב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10/ לוח זמנים
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 8 - רזיאל/זכריה-רמלה<->אבא אחימאיר/שמואל תמיר-רמלה-10/ לוח זמנים