Linka 552
Sedlčany - Kamýk nad Vltavou
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 552 autobus (Aktualizováno)
552 autobus (Svatý Jan,Hrachov) má 6 zastávek odjíždí z Kamýk N.Vlt. a končí v Svatý Jan, Hrachov.
Přehled jízdního řádu 552 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 08:25. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 552 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Svatý Jan,Hrachov (6 zastávek)
Kamýk N.Vlt.
Kamýk N.Vlt., U Mášů
Kamýk N.Vlt., Hřiště
Svatý Jan, Hojšín
Svatý Jan, Drážkov
Svatý Jan, Hrachov
552 Často kladené dotazy
V kolik začne 552 autobus fungovat?
Služby na 552 autobus začínají v 08:25 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 552 autobus fungovat?
Služby na 552 autobus končí v 08:25 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 552 autobus?
Kdy přijde linka Sedlčany - Kamýk nad Vltavou autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Sedlčany - Kamýk nad Vltavou autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 552 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 552. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 552 (od Kamýk N.Vlt.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 552 v reálném čase. (Svatý Jan,Hrachov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 552 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 552 (Svatý Jan,Hrachov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
552 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 552 autobus cesty je Kamýk N.Vlt. a poslední zastávka je Svatý Jan, Hrachov. 552 (Svatý Jan,Hrachov) je v provozu během víkendy.
Další informace: 552 má 6 zastávek a celková doba cesty je zhruba 13 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 552 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 552 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 552 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 552 (Svatý Jan,Hrachov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 552 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 552, v Praha
552 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 486 - Sedlčany - Křepenice - Křečovice/ Jízdní řád
- 532 - Votice,Beztahov - Jankov,Bedřichovice/ Jízdní řád
- 638 - Všeradice - Beroun - Skryje - Branov/ Jízdní řád
- 632 - Řevnice - Všeradice - Hostomice/ Jízdní řád
- 463 - Mladá Boleslav - Dobrovice - Rožďalovice - Městec Králové/ Jízdní řád
- 716 - Boseň,Mužský - Mnichovo Hradiště,Sychrov - Boseň,Mužský/ Jízdní řád
- 258 - Hlubočepy - Štěpařská - Hlubočepy/ Jízdní řád
- 358 - Praha,Zličín - Rudná,Hořelice/ Jízdní řád
- 733 - Mnichovo Hradiště - Loukovec - Sezemice/ Jízdní řád
- 769 - Rokytovec - Doubravička - Chotětov/ Jízdní řád
- 440 - Štěchovice - Štěchovice,Masečín/ Jízdní řád
- 719 - Mladá Boleslav - Bítouchov - Zvířetice/ Jízdní řád
- 545 - Hořovice - Zaječov - Strašice/ Jízdní řád
- 394 - Praha,Nové Butovice - Zdice,náměstí/ Jízdní řád
- 313 - Praha,Nádraží Radotín - Černošice,Žel.zast./ Jízdní řád
- 556 - Votice - Heřmaničky - Sedlčany/ Jízdní řád
- 751 - Řevnice - Mořina/ Jízdní řád
- 548 - Praskolesy - Hořovice - Zbiroh/ Jízdní řád
- 392 - Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,aut.nádr./ Jízdní řád
- 664 - Černošice - Vonoklasy/ Jízdní řád