Linka 570
Břeclav, Autobusové Nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 570 autobus (Aktualizováno)
570 autobus (Břeclav, Autobusové Nádraží) má 34 zastávek odjíždí z Mikulov, Železniční Stanice a končí v Břeclav, Autobusové Nádraží.
Vyberte 570 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Břeclav, Autobusové Nádraží (34 zastávek)
Mikulov, Železniční Stanice
Mikulov, U Parku
Mikulov, U Pošty
Mikulov, Pavlovská
Mikulov, Kasárna
Klentnice, U Rybníka
Klentnice
Klentnice, Rozcestí
Perná
Perná, Samota
Pavlov, Rudolfa Gajdoše
Horní Věstonice
Dolní Věstonice
Pavlov, Rozcestí
Pavlov
Milovice, Restaurace
Milovice, Hájenka
Bulhary, U Sadu
Bulhary, Střed
Bulhary, Školka
Bulhary, Cihelna
Lednice, Nejdek
Lednice, Nejdek, Rozcestí
Lednice, Skleníky
Lednice, Hospodářské Družstvo
Lednice, Náměstí
Lednice, Škola
Lednice, Apollo
Břeclav, Charvátská Nová Ves, Lednická
Břeclav, Poštorná, Hlavní Na Konci
Břeclav, Poštorná, Kostel
Břeclav, Poštorná, Lesní
Břeclav, Náměstí Tgm, Kostel
Břeclav, Autobusové Nádraží
570 Často kladené dotazy
V kolik začne 570 autobus fungovat?
Služby na 570 autobus začínají v 04:31 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 570 autobus fungovat?
Služby na 570 autobus končí v 20:33 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 570 autobus?
Kdy přijde linka Břeclav, Autobusové Nádraží autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Břeclav, Autobusové Nádraží autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 570 autobus společnosti IDS JMK na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba 570 autobus na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 570 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 570. autobus zastávka.
570 autobus Jízdní řád
570 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:31 - 22:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:31 - 22:30 | 3 - 117 |
út | 04:31 - 22:30 | 3 - 117 |
st | 04:31 - 22:30 | 3 - 117 |
čt | 04:31 - 22:30 | 3 - 117 |
pá | 04:31 - 22:30 | 3 - 117 |
so | 06:20 - 20:33 | 59 - 120 |
ne | 06:20 - 20:33 | 59 - 120 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 570 (od Mikulov, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 570 v reálném čase. (Břeclav, Autobusové Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 570 autobus
Ceny IDS JMK 570 (Břeclav, Autobusové Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
570 (IDS JMK)
První zastávka 570 autobus cesty je Mikulov, Železniční Stanice a poslední zastávka je Břeclav, Autobusové Nádraží. 570 (Břeclav, Autobusové Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 570 má 34 zastávek a celková doba cesty je zhruba 54 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 570 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 570 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 570 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 570 (Břeclav, Autobusové Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 570 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 570, v Brno
570 - Alternativní cíle
- 570 - Břeclav, Gumotex / Jízdní řád
- 570 - Perná / Jízdní řád
- 570 - Mikulov, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 570 - Milovice, Restaurace / Jízdní řád
- 570 - Lednice, Náměstí / Jízdní řád
- 570 - Milovice, Restaurace / Jízdní řád
- 570 - Dolní Věstonice / Jízdní řád
- 570 - Lednice, Náměstí / Jízdní řád
- 570 - Lednice, Nejdek / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 273 - Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic/ Jízdní řád
- XS61 - Bzenec, železniční stanice - Moravský Písek, Kolonie, žel. stanice/ Jízdní řád
- 801 - Znojmo, Hradiště, sýpka - Znojmo, Nemocnice/ Jízdní řád
- 334 - Bystřice nad Pern., Novoměstská - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 813 - Hostim, náměstí - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 751 - Lysovice, obecní úřad - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 555 - Podivín, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz/ Jízdní řád
- 333 - Tišnov, železniční stanice - Osiky, točna/ Jízdní řád
- 574 - Podivín, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 631 - Kobeřice, pohostinství - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 41 - Vranov, myslivna - Královo Pole, nádraží/ Jízdní řád
- 816 - Znojmo, autobusové nádraží - Drosendorf, Schulen/ Jízdní řád
- 40 - Tovární - Studentská/ Jízdní řád
- 222 - Blansko, aut. st. - Blansko, DSB slévárna/ Jízdní řád
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád
- 744 - Vyškov, Fritzmeier - Vyškov, VTÚPV/ Jízdní řád
- N91 - Lelekovice, u kříže - Labská/ Jízdní řád
- 671 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice/ Jízdní řád