Linka 589
Hořešovice
ČSAD Slaný s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Slaný s.r.o. 589 autobus (Aktualizováno)
589 autobus (Hořešovice) má 6 zastávek odjíždí z Líský a končí v Hořešovice.
Vyberte 589 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hořešovice (6 zastávek)
Líský
Bílichov, U Křížku
Bílichov
Zichovec
Hořešovičky
Hořešovice
589 Často kladené dotazy
V kolik začne 589 autobus fungovat?
Služby na 589 autobus začínají v 04:38 dne neděle.
V kolik přestává 589 autobus fungovat?
Služby na 589 autobus končí v 04:38 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek.
V kolik dorazí 589 autobus?
Kdy přijde linka Hořešovice autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hořešovice autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 589 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 589. autobus zastávka.
589 autobus Jízdní řád
589 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 06:32 - 04:38
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:32 - 04:38 | 96 |
út | 06:32 - 04:38 | 96 |
st | 06:32 - 04:38 | 96 |
čt | 06:32 - 04:38 | 96 |
pá | 06:32 - 17:14 | 91 - 166 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | 04:38 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro ČSAD Slaný s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 589 (od Líský), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 589 v reálném čase. (Hořešovice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Slaný s.r.o..
Jízdné za linku 589 autobus
Ceny ČSAD Slaný s.r.o. 589 (Hořešovice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Slaný s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Slaný s.r.o..
589 (ČSAD Slaný s.r.o.)
První zastávka 589 autobus cesty je Líský a poslední zastávka je Hořešovice. 589 (Hořešovice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 589 má 6 zastávek a celková doba cesty je zhruba 14 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Slaný s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 589 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 589 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 589 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 589 (Hořešovice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 589 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Slaný s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Slaný s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Slaný s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 589, v Praha
589 - Alternativní cíle
ČSAD Slaný s.r.o. linky v Praha
- 590 - Vraný - Slaný - Nové Strašecí/ Jízdní řád
- 594 - Slaný - Poštovice - Zlonice/ Jízdní řád
- 342 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Žel.st./ Jízdní řád
- 591 - Vraný - Klobuky/ Jízdní řád
- 597 - Velvary - Chržín,Budihostice/ Jízdní řád
- 580 - Slaný - Mšec - Řevničov - Rakovník/ Jízdní řád
- 596 - Velvary - Černuc/Straškov - Vodochody/ Jízdní řád
- 389 - Praha,Nádraží Veleslavín - Louny,Luna/ Jízdní řád
- 595 - Velvary - Poštovice - Peruc/ Jízdní řád
- 592 - Slaný - Klobuky - Panenský Týnec/ Jízdní řád
- 587 - Slaný - Tuřany - Libušín/ Jízdní řád
- 388 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Arbesova/ Jízdní řád
- 617 - Slaný - Velvary - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- 588 - Slaný - Srbeč - Milý/ Jízdní řád
- 586 - Slaný - Drnek - Nové Strašecí - Řevničov/ Jízdní řád
- 593 - Slaný - Hobšovice - Velvary/ Jízdní řád