Linka 596
Velvary - Černuc/Straškov - Vodochody
ČSAD Slaný s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Slaný s.r.o. 596 autobus (Aktualizováno)
596 autobus ה má 5 zastávek odjíždí z Velvary, Žel.St. a končí v Loucká.
Vyberte 596 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Loucká (5 zastávek)
Velvary, Žel.St.
Velvary, Nám.
Velvary, Na Šibenici
Černuc, Miletice
Loucká
596 Často kladené dotazy
V kolik začne 596 autobus fungovat?
Služby na 596 autobus začínají v 12:52 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 596 autobus fungovat?
Služby na 596 autobus končí v 15:52 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 596 autobus?
Kdy přijde linka Velvary - Černuc/Straškov - Vodochody Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Velvary - Černuc/Straškov - Vodochody Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 596 autobus společnosti ČSAD Slaný s.r.o. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 596 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 596 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 596. autobus zastávka.
596 autobus Jízdní řád
596 autobus cesta je v provozu pondělí, úterý, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 12:52 - 15:52
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 12:52 - 15:52 | 60 - 120 |
út | 12:52 - 15:52 | 60 - 120 |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 12:52 - 15:52 | 60 - 120 |
pá | 12:52 - 15:52 | 60 - 120 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ČSAD Slaný s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 596 (od Velvary, Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 596 v reálném čase. (Loucká) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Slaný s.r.o..
Jízdné za linku 596 autobus
Ceny ČSAD Slaný s.r.o. 596 (Loucká) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Slaný s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Slaný s.r.o..
596 (ČSAD Slaný s.r.o.)
První zastávka 596 autobus cesty je Velvary, Žel.St. a poslední zastávka je Loucká. 596 (Loucká) je v provozu během pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Další informace: 596 má 5 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Slaný s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 596 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 596 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 596 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 596 (Loucká) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 596 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Slaný s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Slaný s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Slaný s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 596, v Praha
596 - Alternativní cíle
ČSAD Slaný s.r.o. linky v Praha
- 389 - Praha,Nádraží Veleslavín - Louny,Luna/ Jízdní řád
- 388 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Arbesova/ Jízdní řád
- 591 - Vraný - Klobuky/ Jízdní řád
- 586 - Slaný - Drnek - Nové Strašecí - Řevničov/ Jízdní řád
- 617 - Slaný - Velvary - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- 342 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Žel.st./ Jízdní řád
- 595 - Velvary - Poštovice - Peruc/ Jízdní řád
- 589 - Kvílice - Hořešovice - Líský/ Jízdní řád
- 592 - Slaný - Klobuky - Panenský Týnec/ Jízdní řád
- 590 - Vraný - Slaný - Nové Strašecí/ Jízdní řád
- 587 - Slaný - Tuřany - Libušín/ Jízdní řád
- 593 - Slaný - Hobšovice - Velvary/ Jízdní řád
- 580 - Slaný - Mšec - Řevničov - Rakovník/ Jízdní řád
- 594 - Slaný - Poštovice - Zlonice/ Jízdní řád
- 597 - Velvary - Chržín,Budihostice/ Jízdní řád
- 588 - Slaný - Srbeč - Milý/ Jízdní řád