Linka 586
Drnek
ČSAD Slaný s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Slaný s.r.o. 586 autobus (Aktualizováno)
586 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Slaný, Aut.Nádr. a končí v Drnek.
Vyberte 586 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Drnek (12 zastávek)
Slaný, Aut.Nádr.
Slaný, Šultysova
Slaný, Žel.St.
Slaný, Čsad
Slaný, U Stadionu
Studeněves, Krkavčí Mlýn
Studeněves
Studeněves, Vodárna
Řisuty, U Mlýna
Řisuty
Malíkovice
Drnek
586 Často kladené dotazy
V kolik začne 586 autobus fungovat?
Služby na 586 autobus začínají v 16:24 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 586 autobus fungovat?
Služby na 586 autobus končí v 18:24 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 586 autobus?
Kdy přijde linka Drnek Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Drnek Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 586 autobus společnosti ČSAD Slaný s.r.o. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 586 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 586 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 586. autobus zastávka.
586 autobus Jízdní řád
586 autobus cesta je v provozu pondělí, úterý, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 16:24 - 18:24
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 16:24 - 18:24 | 120 |
út | 16:24 - 18:24 | 120 |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 16:24 - 18:24 | 120 |
pá | 16:24 - 18:24 | 120 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ČSAD Slaný s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 586 (od Slaný, Aut.Nádr.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 586 v reálném čase. (Drnek) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Slaný s.r.o..
Jízdné za linku 586 autobus
Ceny ČSAD Slaný s.r.o. 586 (Drnek) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Slaný s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Slaný s.r.o..
586 (ČSAD Slaný s.r.o.)
První zastávka 586 autobus cesty je Slaný, Aut.Nádr. a poslední zastávka je Drnek. 586 (Drnek) je v provozu během pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Další informace: 586 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 24 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Slaný s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 586 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 586 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 586 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 586 (Drnek) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 586 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Slaný s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Slaný s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Slaný s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 586, v Praha
ČSAD Slaný s.r.o. linky v Praha
- 587 - Slaný - Tuřany - Libušín/ Jízdní řád
- 617 - Slaný - Velvary - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- 596 - Velvary - Černuc/Straškov - Vodochody/ Jízdní řád
- 388 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Arbesova/ Jízdní řád
- 590 - Vraný - Slaný - Nové Strašecí/ Jízdní řád
- 342 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Žel.st./ Jízdní řád
- 389 - Praha,Nádraží Veleslavín - Louny,Luna/ Jízdní řád
- 588 - Slaný - Srbeč - Milý/ Jízdní řád
- 594 - Slaný - Poštovice - Zlonice/ Jízdní řád
- 593 - Slaný - Hobšovice - Velvary/ Jízdní řád
- 580 - Slaný - Mšec - Řevničov - Rakovník/ Jízdní řád
- 592 - Slaný - Klobuky - Panenský Týnec/ Jízdní řád
- 595 - Velvary - Poštovice - Peruc/ Jízdní řád
- 589 - Kvílice - Hořešovice - Líský/ Jízdní řád
- 591 - Vraný - Klobuky/ Jízdní řád
- 597 - Velvary - Chržín,Budihostice/ Jízdní řád