Linka 592
Klobuky,Obú
ČSAD Slaný s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Slaný s.r.o. 592 autobus (Aktualizováno)
592 autobus ה má 6 zastávek odjíždí z Panenský Týnec a končí v Klobuky, Obú.
Přehled jízdního řádu 592 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 20:46. Provozní dny tohoto týdne: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Vyberte 592 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Klobuky,Obú (6 zastávek)
Panenský Týnec
Úherce, Zd
Úherce
Klobuky, Kokovice
Klobuky, Kokovice, U Mlýna
Klobuky, Obú
592 Často kladené dotazy
V kolik začne 592 autobus fungovat?
Služby na 592 autobus začínají v 20:46 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 592 autobus fungovat?
Služby na 592 autobus končí v 20:46 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 592 autobus?
Kdy přijde linka Klobuky,Obú Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Klobuky,Obú Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 592 autobus společnosti ČSAD Slaný s.r.o. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 592 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 592 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 592. autobus zastávka.
592 autobus Jízdní řád
592 autobus cesta je v provozu pondělí, úterý, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 20:46
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 20:46 | Jediný odjezd |
út | 20:46 | Jediný odjezd |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 20:46 | Jediný odjezd |
pá | 20:46 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ČSAD Slaný s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 592 (od Panenský Týnec), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 592 v reálném čase. (Klobuky,Obú) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Slaný s.r.o..
Jízdné za linku 592 autobus
Ceny ČSAD Slaný s.r.o. 592 (Klobuky,Obú) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Slaný s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Slaný s.r.o..
592 (ČSAD Slaný s.r.o.)
První zastávka 592 autobus cesty je Panenský Týnec a poslední zastávka je Klobuky, Obú. 592 (Klobuky,Obú) je v provozu během pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Další informace: 592 má 6 zastávek a celková doba cesty je zhruba 11 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Slaný s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 592 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 592 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 592 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 592 (Klobuky,Obú) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 592 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Slaný s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Slaný s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Slaný s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 592, v Praha
592 - Alternativní cíle
ČSAD Slaný s.r.o. linky v Praha
- 588 - Slaný - Srbeč - Milý/ Jízdní řád
- 591 - Vraný - Klobuky/ Jízdní řád
- 342 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Žel.st./ Jízdní řád
- 594 - Slaný - Poštovice - Zlonice/ Jízdní řád
- 389 - Praha,Nádraží Veleslavín - Louny,Luna/ Jízdní řád
- 596 - Velvary - Černuc/Straškov - Vodochody/ Jízdní řád
- 587 - Slaný - Tuřany - Libušín/ Jízdní řád
- 590 - Vraný - Slaný - Nové Strašecí/ Jízdní řád
- 593 - Slaný - Hobšovice - Velvary/ Jízdní řád
- 388 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Arbesova/ Jízdní řád
- 580 - Slaný - Mšec - Řevničov - Rakovník/ Jízdní řád
- 597 - Velvary - Chržín,Budihostice/ Jízdní řád
- 595 - Velvary - Poštovice - Peruc/ Jízdní řád
- 586 - Slaný - Drnek - Nové Strašecí - Řevničov/ Jízdní řád
- 589 - Kvílice - Hořešovice - Líský/ Jízdní řád
- 617 - Slaný - Velvary - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád