Linka 630
Lovčičky - Hodějice, točna
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 630 autobus (Aktualizováno)
630 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Lovčičky a končí v Slavkov U Brna, Poliklinika.
Vyberte 630 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Slavkov U Brna, Poliklinika (12 zastávek)
Lovčičky
Otnice, Dělnický Dům
Otnice, Zdrav.Stř.
Otnice, Host. U Marků
Otnice, Na Konci
Šaratice
Zbýšov
Křenovice, U Hřbitova
Křenovice, Dol. Žel. St.
Slavkov U Brna, Agrozávod
Slavkov U Brna, Aut. St.
Slavkov U Brna, Poliklinika
630 Často kladené dotazy
V kolik začne 630 autobus fungovat?
Služby na 630 autobus začínají v 07:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 630 autobus fungovat?
Služby na 630 autobus končí v 21:58 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 630 autobus?
Kdy přijde linka Lovčičky - Hodějice, točna Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Lovčičky - Hodějice, točna Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 630 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 630. autobus zastávka.
630 autobus Jízdní řád
630 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:15 - 21:58
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:15 - 21:58 | 89 |
út | 07:15 - 21:58 | 89 |
st | 07:15 - 21:58 | 89 |
čt | 07:15 - 21:58 | 89 |
pá | 07:15 - 21:58 | 89 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 630 (od Lovčičky), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 630 v reálném čase. (Slavkov U Brna, Poliklinika) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 630 autobus
Ceny IDS JMK 630 (Slavkov U Brna, Poliklinika) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
630 (IDS JMK)
První zastávka 630 autobus cesty je Lovčičky a poslední zastávka je Slavkov U Brna, Poliklinika. 630 (Slavkov U Brna, Poliklinika) je v provozu během víkendy.
Další informace: 630 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 630 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 630 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 630 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 630 (Slavkov U Brna, Poliklinika) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 630 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 630, v Brno
630 - Alternativní cíle
- 630 - Hodějice, Točna / Jízdní řád
- 630 - Hostěrádky-Rešov / Jízdní řád
- 630 - Křenovice, Dol. Žel. St. / Jízdní řád
- 630 - Křenovice, U Hřbitova / Jízdní řád
- 630 - Lovčičky / Jízdní řád
- 630 - Němčany, Točna / Jízdní řád
- 630 - Otnice, Host. U Marků / Jízdní řád
- 630 - Otnice, Host. U Marků / Jízdní řád
- 630 - Slavkov U Brna, Aut. St. / Jízdní řád
- 630 - Slavkov U Brna, Aut. St. / Jízdní řád
- 630 - Slavkov U Brna, Žel. St. / Jízdní řád
- 630 - Slavkov U Brna, Žel. St. / Jízdní řád
- 630 - Šaratice / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 411 - Deblín, Pod cihelnou - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- 290 - Jevíčko, nám. - Cetkovice/ Jízdní řád
- 731 - Olšany - Rousínov, autobusová stanice/ Jízdní řád
- 904 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- 504 - Pohořelice, náměstí - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- 44 - ÚAN Zvonařka - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- XS8 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Břeclav, autobusové nádraží
- 666 - Osvětimany - Kyjov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 912 - Bzenec, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 245 - Lysice, pohostinství - Kunice/ Jízdní řád
- 673 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, nemocnice/ Jízdní řád
- 78 - Modřice, Olympia - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- N99 - Jírova - Technologický park/ Jízdní řád
- 156 - Bučovice, aut. st. - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 620 - Slavkov u Brna, poliklinika - Křenovice, hor. žel. st./ Jízdní řád
- 77 - Úzká - Slatinka/ Jízdní řád
- 274 - Letovice, u školy - Horní Poříčí/ Jízdní řád
- XR11 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád