Linka XR11
Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK XR11 autobus (Aktualizováno)
XR11 autobus ה má 2 zastávek odjíždí z Náměšť Nad Oslavou, Autobusové Nádraží a končí v Hlavní Nádraží.
Vyberte XR11 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hlavní Nádraží (2 zastávek)
Náměšť Nad Oslavou, Autobusové Nádraží
Hlavní Nádraží
XR11 Často kladené dotazy
V kolik začne XR11 autobus fungovat?
Služby na XR11 autobus začínají v 07:32 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává XR11 autobus fungovat?
Služby na XR11 autobus končí v 21:41 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí XR11 autobus?
Kdy přijde linka Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka XR11 autobus společnosti IDS JMK na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba XR11 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde XR11 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší XR11. autobus zastávka.
XR11 autobus Jízdní řád
XR11 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 07:32 - 21:41
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:32 - 21:41 | 120 - 129 |
út | 07:32 - 21:41 | 120 - 129 |
st | 07:32 - 21:41 | 120 - 129 |
čt | 07:32 - 21:41 | 120 - 129 |
pá | 07:32 - 21:41 | 120 - 129 |
so | 07:32 - 21:41 | 120 - 129 |
ne | 07:32 - 21:41 | 120 - 129 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na XR11 (od Náměšť Nad Oslavou, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy XR11 v reálném čase. (Hlavní Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku XR11 autobus
Ceny IDS JMK XR11 (Hlavní Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
XR11 (IDS JMK)
První zastávka XR11 autobus cesty je Náměšť Nad Oslavou, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Hlavní Nádraží. XR11 (Hlavní Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: XR11 má 2 zastávek a celková doba cesty je zhruba 113 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší XR11 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro XR11 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka XR11 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku XR11 (Hlavní Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek XR11 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky XR11, v Brno
XR11 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 750 - Nové Sady - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 531 - Pouzdřany, obecní úřad - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 304 - Kuřim, Podlesí, Pramen - Řečkovice, nádraží
- 432 - Znojmo, autobusové nádraží - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 660 - Kyjov, aut. st. - Dambořice/ Jízdní řád
- 84 - Stará osada - Stará osada/ Jízdní řád
- 550 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 422 - Hlína - Zastávka, železniční stanice/ Jízdní řád
- N92 - Černého - Halasovo náměstí/ Jízdní řád
- 401 - Velká Bíteš, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 336 - Vratislávka - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 320 - Lipůvka - Sentice, obecní úřad/ Jízdní řád
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 912 - Bzenec, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, autobusové nádraží - Břeclav, Poštorná, FOSFA/ Jízdní řád
- 226 - Blansko, Obůrka - Blansko, Skalní Mlýn/ Jízdní řád
- 77 - Úzká - Slatinka/ Jízdní řád
- 816 - Vratěnín - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 440 - Moravský Krumlov, průmyslová zóna - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 501 - Ústřední hřbitov - Ořechov, Jeřábkova/ Jízdní řád