Linka 640
Rašovice, Škola
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 640 autobus (Aktualizováno)
640 autobus ה má 11 zastávek odjíždí z Bučovice, U Školy a končí v Rašovice, Škola.
Vyberte 640 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Rašovice, Škola (11 zastávek)
Bučovice, U Školy
Bučovice, Dům Mládeže
Bučovice, Aut. St.
Bučovice, Jatky
Bučovice, Marefy, Žel. St.
Bučovice, Marefy, Náves
Křižanovice, Žel. St.
Křižanovice, Požární Zbrojnice
Křižanovice, U Mlejnku
Rašovice, U Křížku
Rašovice, Škola
640 Často kladené dotazy
V kolik začne 640 autobus fungovat?
Služby na 640 autobus začínají v 05:21 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 640 autobus fungovat?
Služby na 640 autobus končí v 17:10 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 640 autobus?
Kdy přijde linka Rašovice, Škola Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Rašovice, Škola Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 640 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 640. autobus zastávka.
640 autobus Jízdní řád
640 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:21 - 19:02
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:21 - 19:02 | 36 - 120 |
út | 05:21 - 19:02 | 36 - 120 |
st | 05:21 - 19:02 | 36 - 120 |
čt | 05:21 - 19:02 | 36 - 120 |
pá | 05:21 - 19:02 | 36 - 120 |
so | 08:10 - 17:10 | 240 - 300 |
ne | 08:10 - 17:10 | 240 - 300 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 640 (od Bučovice, U Školy), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 640 v reálném čase. (Rašovice, Škola) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 640 autobus
Ceny IDS JMK 640 (Rašovice, Škola) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
640 (IDS JMK)
První zastávka 640 autobus cesty je Bučovice, U Školy a poslední zastávka je Rašovice, Škola. 640 (Rašovice, Škola) je v provozu během každý den.
Další informace: 640 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 640 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 640 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 640 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 640 (Rašovice, Škola) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 640 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 640, v Brno
640 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 211 - Bílovice nad Svitavou, Soběšická - Bílovice nad Svitavou, Soběšická/ Jízdní řád
- N92 - Černého - Halasovo náměstí/ Jízdní řád
- 932 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Nová Lhota, horní zastávka/ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- 406 - Ivančice, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 610 - Dambořice - Sokolnice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 512 - Modřice, železniční stanice - Kupařovice/ Jízdní řád
- 54 - Zoologická zahrada - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 423 - Mohelno - Rosice, Kamínky/ Jízdní řád
- XR11 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád
- 350 - Milešín - Řikonín, železniční stanice/ Jízdní řád
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 570 - Mikulov, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 816 - Vratěnín - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 411 - Deblín, Pod cihelnou - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- 49 - Úzká - Mariánské náměstí/ Jízdní řád
- 230 - Olomučany, točna - Blansko, aut. st./ Jízdní řád