Linka 164
Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Pohořelice, průmyslová zóna jih
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 164 autobus (Aktualizováno)
164 autobus (Kubšice, Křižovatka) má 14 zastávek odjíždí z Pohořelice, Náměstí a končí v Kubšice, Křižovatka.
Vyberte 164 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kubšice, Křižovatka (14 zastávek)
Pohořelice, Náměstí
Pohořelice, Tyršova
Cvrčovice, Učiliště
Cvrčovice
Odrovice
Odrovice, Bytovky
Malešovice, Obecní Úřad
Loděnice, Škola
Loděnice, Obecní Úřad
Loděnice, Křižovatka Šumická
Šumice, Škola
Olbramovice, Restaurace
Olbramovice, Prodejna
Kubšice, Křižovatka
164 Často kladené dotazy
V kolik začne 164 autobus fungovat?
Služby na 164 autobus začínají v 05:57 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 164 autobus fungovat?
Služby na 164 autobus končí v 16:10 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 164 autobus?
Kdy přijde linka Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Pohořelice, průmyslová zóna jih autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Pohořelice, průmyslová zóna jih autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 164 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 164. autobus zastávka.
164 autobus Jízdní řád
164 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 05:57 - 16:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:57 - 16:10 | 613 |
út | 05:57 - 16:10 | 613 |
st | 05:57 - 16:10 | 613 |
čt | 05:57 - 16:10 | 613 |
pá | 05:57 - 16:10 | 613 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 164 (od Pohořelice, Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 164 v reálném čase. (Kubšice, Křižovatka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 164 autobus
Ceny IDS JMK 164 (Kubšice, Křižovatka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
164 (IDS JMK)
První zastávka 164 autobus cesty je Pohořelice, Náměstí a poslední zastávka je Kubšice, Křižovatka. 164 (Kubšice, Křižovatka) je v provozu během víkendy.
Další informace: 164 má 14 zastávek a celková doba cesty je zhruba 22 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 164 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 164 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 164 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 164 (Kubšice, Křižovatka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 164 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 164, v Brno
164 - Alternativní cíle
- 164 - Pohořelice, Náměstí / Jízdní řád
- 164 - Olbramovice, Restaurace / Jízdní řád
- 164 - Vedrovice, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 164 - Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih / Jízdní řád
- 164 - Loděnice, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 164 - Loděnice, Škola / Jízdní řád
- 164 - Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 226 - Blansko, Obůrka - Blansko, Skalní Mlýn/ Jízdní řád
- N93 - Komín, sídliště - Vranov, smyčka/ Jízdní řád
- 663 - Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- XS6 - Staré Město u Uherského Hradiště - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 432 - Znojmo, autobusové nádraží - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- 235 - Blansko, aut. st. - Lomnice, náměstí/ Jízdní řád
- 271 - Velké Opatovice, aut.st. - Letovice, Kochov/ Jízdní řád
- 809 - Znojmo, nám.Komenského - Znojmo, Popice, u kostela/ Jízdní řád
- N92 - Halasovo náměstí - Černého/ Jízdní řád
- 642 - Bučovice, aut. st. - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 818 - Šatov, železniční stanice - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 104 - Laa an der Thaya, Therme - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 107 - ÚAN Zvonařka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 174 - Hrušovany nad Jevišovkou, lékárna - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 108 - Hlavní nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 753 - Morkovice-Slížany, Morkovice, náměstí - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 233 - Benešov - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 701 - Pozořice, škola - Úzká/ Jízdní řád
- 569 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru/ Jízdní řád