Linka 642
Jince,Sokolovna
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 642 autobus (Aktualizováno)
642 autobus (Jince,Sokolovna) má 18 zastávek odjíždí z Hořovice, Nám.B.Němcové a končí v Jince, Sokolovna.
Přehled jízdního řádu 642 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 15:38. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 642 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Jince,Sokolovna (18 zastávek)
Hořovice, Nám.B.Němcové
Hořovice, Palackého Nám.
Hořovice, Valdek
Hořovice, Letná
Kotopeky, Tihava, U Mostu
Kotopeky
Praskolesy
Lochovice, Netolice
Lochovice, Ústav
Lochovice, Nám.
Lochovice, Žel.St.
Lochovice, Obora
Lochovice, Papírna I
Jince, Rejkovice, Lopatárna
Jince, Rejkovice, Žel.St.
Jince, Mlýn
Jince, Nám.
Jince, Sokolovna
642 Často kladené dotazy
V kolik začne 642 autobus fungovat?
Služby na 642 autobus začínají v 15:38 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 642 autobus fungovat?
Služby na 642 autobus končí v 15:38 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 642 autobus?
Kdy přijde linka Jince,Sokolovna autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Jince,Sokolovna autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 642 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 642. autobus zastávka.
642 autobus Jízdní řád
642 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 15:38
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 15:38 | Jediný odjezd |
út | 15:38 | Jediný odjezd |
st | 15:38 | Jediný odjezd |
čt | 15:38 | Jediný odjezd |
pá | 15:38 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 642 (od Hořovice, Nám.B.Němcové), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 642 v reálném čase. (Jince,Sokolovna) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 642 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 642 (Jince,Sokolovna) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
642 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 642 autobus cesty je Hořovice, Nám.B.Němcové a poslední zastávka je Jince, Sokolovna. 642 (Jince,Sokolovna) je v provozu během víkendy.
Další informace: 642 má 18 zastávek a celková doba cesty je zhruba 37 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 642 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 642 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 642 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 642 (Jince,Sokolovna) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 642 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 642, v Praha
642 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 521 - Příbram - Rožmitál pod Třemšínem - Věšín/ Jízdní řád
- 739 - Bělá pod Bezdězem - Bakov nad Jizerou - Kněžmost/ Jízdní řád
- 509 - Trhové Dušníky - Příbram - Láz/ Jízdní řád
- 432 - Lysá nad Labem - Milovice - Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- 310 - Praha,Zličín - Rudná,Zdravotní středisko/ Jízdní řád
- 769 - Rokytovec - Doubravička - Chotětov/ Jízdní řád
- 403 - Praha,Černý Most - Dobrovice - Sobotka/ Jízdní řád
- 756 - Neveklov - Křečovice/ Jízdní řád
- 523 - Plzeň - Spálené Poříčí - Rožmitál pod Třemšínem/ Jízdní řád
- 719 - Mladá Boleslav - Bítouchov - Zvířetice/ Jízdní řád
- 507 - MHD Příbram 507 Jiráskovy sady - Sázky - Zdaboř - II.poliklinika - Aut.nádr. - Kovohutě - Lhota u Příbramě,točna/ Jízdní řád
- 631 - Nižbor - Beroun - Suchomasty - Všeradice/ Jízdní řád
- 519 - Votice - Sedlčany/ Jízdní řád
- 511 - Příbram - Milín - Březnice/ Jízdní řád
- 513 - Sedlčany - Jesenice - Sedlec-Prčice/ Jízdní řád
- 861 - Beroun,Jarov - Beroun,autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 951 - Praha, Chaplinovo náměstí - Dobřichovice,Pošta/ Jízdní řád
- 764 - Mladá Boleslav - Dobrovice - Mcely/ Jízdní řád
- 727 - Mnichovo Hradiště - Dolní Krupá - Rokytá - Ralsko,Kuřivody/ Jízdní řád