Linka 642
Lochovice,Nám.
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 642 autobus (Aktualizováno)
642 autobus ה má 10 zastávek odjíždí z Hořovice, Nám.B.Němcové a končí v Lochovice, Nám..
Vyberte 642 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Lochovice,Nám. (10 zastávek)
Hořovice, Nám.B.Němcové
Hořovice, Palackého Nám.
Hořovice, Valdek
Hořovice, Letná
Kotopeky, Tihava, U Mostu
Kotopeky
Praskolesy
Lochovice, Netolice
Lochovice, Ústav
Lochovice, Nám.
642 Často kladené dotazy
V kolik začne 642 autobus fungovat?
Služby na 642 autobus začínají v 06:48 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 642 autobus fungovat?
Služby na 642 autobus končí v 22:35 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 642 autobus?
Kdy přijde linka Lochovice,Nám. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Lochovice,Nám. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 642 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 642. autobus zastávka.
642 autobus Jízdní řád
642 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 06:48 - 22:35
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:48 - 22:35 | 350 - 597 |
út | 06:48 - 22:35 | 350 - 597 |
st | 06:48 - 22:35 | 350 - 597 |
čt | 06:48 - 22:35 | 350 - 597 |
pá | 06:48 - 22:35 | 350 - 597 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 642 (od Hořovice, Nám.B.Němcové), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 642 v reálném čase. (Lochovice,Nám.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 642 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 642 (Lochovice,Nám.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
642 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 642 autobus cesty je Hořovice, Nám.B.Němcové a poslední zastávka je Lochovice, Nám.. 642 (Lochovice,Nám.) je v provozu během víkendy.
Další informace: 642 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 642 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 642 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 642 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 642 (Lochovice,Nám.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 642 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 642, v Praha
642 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 726 - Mladá Boleslav - Nová Telib - Žerčice/ Jízdní řád
- 258 - Hlubočepy - Štěpařská - Hlubočepy/ Jízdní řád
- 638 - Všeradice - Beroun - Skryje - Branov/ Jízdní řád
- 532 - Votice,Beztahov - Jankov,Bedřichovice/ Jízdní řád
- 513 - Sedlčany - Jesenice - Sedlec-Prčice/ Jízdní řád
- 309 - Praha,Zličín - Choteč - Praha,Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 546 - Hořovice - Rokycany/ Jízdní řád
- 521 - Příbram - Rožmitál pod Třemšínem - Věšín/ Jízdní řád
- 688 - Mníšek pod Brdy - Nový Knín/ Jízdní řád
- 634 - Hostomice - Skřipel - Lážovice - Všeradice/ Jízdní řád
- 756 - Neveklov - Křečovice/ Jízdní řád
- 529 - Hořovice - Hvozdec/ Jízdní řád
- 738 - Mnichovo Hradiště - Horní Bukovina - Mukařov,Vicmanov/ Jízdní řád
- 556 - Votice - Heřmaničky - Sedlčany/ Jízdní řád
- 515 - Příbram - Nečín - Borotice/ Jízdní řád
- 380 - Praha,Kukulova/Vypich - Králův Dvůr,Počaply/ Jízdní řád
- 544 - Hořovice - Komárov - Zaječov/ Jízdní řád
- 531 - Hořovice - Příbram/ Jízdní řád
- 541 - Nymburk - Úmyslovice - Městec Králové - Dlouhopolsko/ Jízdní řád