Linka 660
Sobůlky
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 660 autobus (Aktualizováno)
660 autobus (Sobůlky) má 4 zastávek odjíždí z Kyjov, Aut. St. a končí v Sobůlky.
Vyberte 660 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sobůlky (4 zastávek)
Kyjov, Aut. St.
Kyjov, Nemocnice
Sobůlky, Škola
Sobůlky
660 Často kladené dotazy
V kolik začne 660 autobus fungovat?
Služby na 660 autobus začínají v 08:16 dne neděle, pátek.
V kolik přestává 660 autobus fungovat?
Služby na 660 autobus končí v 10:26 dne neděle, pátek.
V kolik dorazí 660 autobus?
Kdy přijde linka Sobůlky autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Sobůlky autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 660 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 660. autobus zastávka.
660 autobus Jízdní řád
660 autobus cesta jezdí o víkendech. Pravidelný jízdní řád: 08:16 - 10:26
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | 08:16 - 10:26 | 130 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | 08:16 - 10:26 | 130 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 660 (od Kyjov, Aut. St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 660 v reálném čase. (Sobůlky) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 660 autobus
Ceny IDS JMK 660 (Sobůlky) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
660 (IDS JMK)
První zastávka 660 autobus cesty je Kyjov, Aut. St. a poslední zastávka je Sobůlky. 660 (Sobůlky) je v provozu během pátek, neděle.
Další informace: 660 má 4 zastávek a celková doba cesty je zhruba 8 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 660 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 660 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 660 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 660 (Sobůlky) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 660 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 660, v Brno
660 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 290 - Jevíčko, nám. - Cetkovice/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 820 - Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola/ Jízdní řád
- 835 - Žerotice, požární zbrojnice - Lechovice, zámek/ Jízdní řád
- 543 - Hustopeče, autobusové nádraží - Šakvice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 751 - Lysovice, obecní úřad - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 441 - Hrotovice, autobusové nádraží - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 940 - Kuželov, točna - Hroznová Lhota, zdravotní středisko/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 201 - Židenice, nádraží - Jedovnice, garáže ČAD/ Jízdní řád
- N92 - Halasovo náměstí - Černého/ Jízdní řád
- 105 - ÚAN Zvonařka - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 321 - Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky/ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 48 - Prace, Mohyla míru - Úzká/ Jízdní řád
- 556 - Podivín, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 74 - Újezd u Brna, městský úřad - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád
- 501 - Ústřední hřbitov - Ořechov, Jeřábkova/ Jízdní řád
- XS3 - Tišnov, železniční stanice - Židenice, nádraží/ Jízdní řád