Linka 660
Kyjov, Aut. St.
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 660 autobus (Aktualizováno)
660 autobus ה má 18 zastávek odjíždí z Dambořice a končí v Kyjov, Aut. St..
Vyberte 660 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kyjov, Aut. St. (18 zastávek)
Dambořice
Dambořice, U Pomníku
Dambořice, Loučka
Dambořice, Šerůčky
Uhřice, Janův Dvůr
Uhřice, Dolní Zastávka
Uhřice, Horní Zastávka
Žarošice, Silničná, Rozcestí Uhřice
Žarošice, Škola
Žarošice
Archlebov
Dražůvky
Dražůvky, Rozcestí
Věteřov
Sobůlky
Sobůlky, Škola
Kyjov, Nemocnice
Kyjov, Aut. St.
660 Často kladené dotazy
V kolik začne 660 autobus fungovat?
Služby na 660 autobus začínají v 04:17 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 660 autobus fungovat?
Služby na 660 autobus končí v 20:37 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 660 autobus?
Kdy přijde linka Kyjov, Aut. St. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kyjov, Aut. St. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 660 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 660. autobus zastávka.
660 autobus Jízdní řád
660 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:17 - 21:59
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:17 - 21:59 | 12 - 120 |
út | 04:17 - 21:59 | 12 - 120 |
st | 04:17 - 21:59 | 12 - 120 |
čt | 04:17 - 21:59 | 12 - 120 |
pá | 04:17 - 21:59 | 12 - 120 |
so | 04:57 - 20:37 | 110 - 350 |
ne | 04:57 - 20:37 | 98 - 240 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 660 (od Dambořice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 660 v reálném čase. (Kyjov, Aut. St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 660 autobus
Ceny IDS JMK 660 (Kyjov, Aut. St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
660 (IDS JMK)
První zastávka 660 autobus cesty je Dambořice a poslední zastávka je Kyjov, Aut. St.. 660 (Kyjov, Aut. St.) je v provozu během každý den.
Další informace: 660 má 18 zastávek a celková doba cesty je zhruba 77 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 660 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 660 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 660 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 660 (Kyjov, Aut. St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 660 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 660, v Brno
660 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 240 - Sloup - Rájec-Jestřebí, železniční stanice/ Jízdní řád
- N90 - Kohoutovice, hájenka - Ořešín/ Jízdní řád
- 540 - Hustopeče, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 333 - Tišnov, železniční stanice - Osiky, točna/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 570 - Mikulov, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 811 - Znojmo, autobusové nádraží - Trstěnice/ Jízdní řád
- 910 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 75 - Slatina, nádraží - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice/ Jízdní řád
- 802 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Nesachleby/ Jízdní řád
- 52 - Zoologická zahrada - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 752 - Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 332 - Lomnice, náměstí - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 442 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 40 - Tovární - Studentská/ Jízdní řád
- 655 - Ždánice - Čejč, náměstí/ Jízdní řád
- 650 - Koryčany, závod - Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice/ Jízdní řád
- 514 - Židlochovice, železniční stanice - Rajhrad, hospic/ Jízdní řád
- Š86 - Loosova - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 643 - Bučovice, u školy - Brankovice, škola/ Jízdní řád