Linka 556
Podivín, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 556 autobus (Aktualizováno)
556 autobus ה má 4 zastávek odjíždí z Prušánky, Obecní Úřad a končí v Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka.
Přehled jízdního řádu 556 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 22:54. Provozní dny tohoto týdne: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Vyberte 556 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka (4 zastávek)
Prušánky, Obecní Úřad
Prušánky, Na Konci
Josefov, U Kostela
Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka
556 Často kladené dotazy
V kolik začne 556 autobus fungovat?
Služby na 556 autobus začínají v 22:54 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 556 autobus fungovat?
Služby na 556 autobus končí v 22:54 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 556 autobus?
Kdy přijde linka Podivín, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Podivín, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 556 autobus společnosti IDS JMK na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 556 autobus na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 556 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 556. autobus zastávka.
556 autobus Jízdní řád
556 autobus cesta je v provozu pondělí, úterý, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 22:54
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 22:54 | Jediný odjezd |
út | 22:54 | Jediný odjezd |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 22:54 | Jediný odjezd |
pá | 22:54 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 556 (od Prušánky, Obecní Úřad), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 556 v reálném čase. (Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 556 autobus
Ceny IDS JMK 556 (Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
556 (IDS JMK)
První zastávka 556 autobus cesty je Prušánky, Obecní Úřad a poslední zastávka je Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka. 556 (Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka) je v provozu během pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Další informace: 556 má 4 zastávek a celková doba cesty je zhruba 10 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 556 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 556 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 556 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 556 (Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 556 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 556, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 610 - Dambořice - Sokolnice, železniční stanice/ Jízdní řád
- OLY - Úzká - Modřice, Olympia jih/ Jízdní řád
- 806 - Znojmo, Cínová hora, točna - Znojmo, Vančurova DPS/ Jízdní řád
- 166 - Brankovice, železniční stanice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 163 - Tišnov, železniční stanice - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- 531 - Hustopeče, autobusové nádraží - Pouzdřany, obecní úřad/ Jízdní řád
- 804 - Znojmo, Nesachleby - Znojmo, Přímětice, hřbitov/ Jízdní řád
- 47 - Hlavní nádraží - Staré Černovice/ Jízdní řád
- 277 - Kořenec, hor.zast. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 540 - Hustopeče, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 933 - Veselí nad Moravou, Hutník, u školy - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 410 - Litostrov - Domašov/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 107 - ÚAN Zvonařka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 50 - Mariánské náměstí - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 621 - Holubice, GLP Park - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 423 - Mohelno - Rosice, Kamínky/ Jízdní řád
- 67 - Avion Shopping Park - Jundrov/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 501 - Ústřední hřbitov - Ořechov, Jeřábkova/ Jízdní řád