Linka 671
Kyjov, Čsad
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 671 autobus (Aktualizováno)
671 autobus ה má 13 zastávek odjíždí z Kyjov, Traktorka a končí v Kyjov, Čsad.
Vyberte 671 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kyjov, Čsad (13 zastávek)
Kyjov, Traktorka
Svatoborská 78
Kyjov, Nadjezd
Kyjov, Aut. St.
Kyjov, Palackého
Kyjov, U Fary
Kyjov, Újezd, Škola
Kyjov, Újezd, Dvořákova
Kyjov, Smuteční Síň
Kyjov, Sídliště Karla Čapka
Kyjov, Nětčice, Obecní Dům
Kyjov, Zahradní
Kyjov, Čsad
671 Často kladené dotazy
V kolik začne 671 autobus fungovat?
Služby na 671 autobus začínají v 18:18 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 671 autobus fungovat?
Služby na 671 autobus končí v 22:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 671 autobus?
Kdy přijde linka Kyjov, Čsad Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kyjov, Čsad Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 671 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 671. autobus zastávka.
671 autobus Jízdní řád
671 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 18:18 - 22:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 18:18 - 22:15 | 237 |
út | 18:18 - 22:15 | 237 |
st | 18:18 - 22:15 | 237 |
čt | 18:18 - 22:15 | 237 |
pá | 18:18 - 22:15 | 237 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 671 (od Kyjov, Traktorka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 671 v reálném čase. (Kyjov, Čsad) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 671 autobus
Ceny IDS JMK 671 (Kyjov, Čsad) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
671 (IDS JMK)
První zastávka 671 autobus cesty je Kyjov, Traktorka a poslední zastávka je Kyjov, Čsad. 671 (Kyjov, Čsad) je v provozu během víkendy.
Další informace: 671 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 671 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 671 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 671 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 671 (Kyjov, Čsad) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 671 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 671, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 505 - Židlochovice, železniční stanice - Ořechovská/ Jízdní řád
- 830 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád
- 52 - Zoologická zahrada - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 258 - Boskovice, Sušilova ZŠ II - Obora, Hutě/ Jízdní řád
- 406 - Ivančice, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 245 - Lysice, pohostinství - Kunice/ Jízdní řád
- 651 - Střílky, náměstí - Nesovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 543 - Šakvice, obecní úřad - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 820 - Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola/ Jízdní řád
- 223 - Blansko, Klepačov, točna - Blansko, Těchov/ Jízdní řád
- 201 - Jedovnice, garáže ČAD - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 573 - Prušánky, obecní úřad - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 904 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- 562 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- N92 - Černého - Halasovo náměstí/ Jízdní řád
- 753 - Pačlavice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 411 - Deblín, Pod cihelnou - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- 660 - Kyjov, aut. st. - Dambořice/ Jízdní řád